Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam!
#1
Witam od kilku dni jestem posiadaczem pieknej legend Uśmiech mam jednak jeden problem nie dzialaja mi przednie halogeny albo ja ich nie potrafie wlaczyc - przycik do wlaczenia halogenow to ten wlaczynik nad panelem od klimatyzacji ? Gdy go nacisne toprzeci miegle tylne dziala .... Jesli nie to jak sie wlacza halogeny i jakmozna rozkrecic halogen aby sprawdzic zaroke ? rocznik 94 posiadam sedan
Odpowiedz
#2
lepert napisał(a):Witam od kilku dni jestem posiadaczem pieknej legend Uśmiech mam jednak jeden problem nie dzialaja mi przednie halogeny albo ja ich nie potrafie wlaczyc - przycik do wlaczenia halogenow to ten wlaczynik nad panelem od klimatyzacji ? Gdy go nacisne toprzeci miegle tylne dziala .... Jesli nie to jak sie wlacza halogeny i jakmozna rozkrecic halogen aby sprawdzic zaroke ? rocznik 94 posiadam sedan



zaroke - zarowke oczywiscie
Odpowiedz
#3
Witaj na forum!

Zapewne mało kto ma halogeny w Legend ponieważ był to dość rzadki gadżet.
Ale do rzeczy.

Są to halogeny przeciwmgielne więc powinny by tak wpięte w obwód, że mogą się zaświecić w momencie kiedy masz włączone światła (mijania lub postojowe). Przycisk, o którym wspomniałeś w istocie służy do aktywowania przeciwmgielnych świateł tylnych - tak ma być. Przycisku do halogenów szukaj wmontowanego w osłonę pod kierownicą nad nogami kierowcy po lewej stronie - albo będzie przycisk wkomponowany między zespół przełączników(Spryskiwacze, TCS, cruise control czyli tempomat) jeśli nie to do tej obudowy pod kierownicą po lewej również stronie powinien być doczepiony plastik, w którym znajdziesz przycisk halogenów.

Żeby sprawdzić żarówkę halogen należy wymontować a zrobisz to tylko po odkręceniu zaśłepek(na krzyżaku od przodu zderzaka) oraz niestety uchyleniu przednich nadkoli po ich wcześniejszym odkręceniu od listwy, na spodzie zderzaka.

A pozatym sprawdź standart - czyli bezpiecznik, przekaźnik.
Jakbyś nie chciał halogenów to daj znać - chętnie je przygarne jako drugi zestaw Uśmiech
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości