Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szczęki
#1
Witam! Wiecie może od jakiego innego modelu pasują szczęki hamulca ręcznego,bo w sklepowych katalogach nie ma wcale takiej pozycji jak szczęki hamulcowe do Legend. Klocków jest wybór z kilku firm - a szczęk - ani jednej. Zmieniał ktoś z was to może ? Albo może ma ktoś z was używane w dobrym stanie? :?:
Odpowiedz
#2
Ile mi wiadomo, od zadnego modelu nie pasuja. Ja tez szukalem i jedynie co znalazlem to EBC albo oryginal w ASO, cena jest prawie taka sama.
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#3
Mi też trzeba juz wymienic szczęki od ręcznego , prawie goła blacha jest .
Odpowiedz
#4
Jedynie ASO Honda.

Jako, że jest to hamulec ręczny można je "nabić" i też będzie robić.
v6
Odpowiedz
#5
Jak "nabić"??? Masz na myśli to że możnaby przynitować do szczęk same okładziny od czegoś innego? Też o tym myślałem ale one są strasznie cienkie bo chyba fabrycznie mają 2,5 mm
Odpowiedz
#6
jarek2807 napisał(a):Jak "nabić"??? Masz na myśli to że możnaby przynitować do szczęk same okładziny od czegoś innego? Też o tym myślałem ale one są strasznie cienkie bo chyba fabrycznie mają 2,5 mm

To miałem na myśli.

O ile nie masz we krwi zabaw na ręcznym np poślizgi to bym je dał do nitowania. Wiedomo, że jest to niezbyt udane rozwiązanie, ale lepiej mieć ręczny niż blachy. Przy tym rozwiązaniu będziesz musiał kontrolować stan szczęk i je ewentualnie częściej wymieniać.
v6
Odpowiedz
#7
Znalazłem w sklepie iparts.pl, powinny pasować.
Odpowiedz
#8
Jaka cena?
Odpowiedz
#9
Zapłaciłem 120 zł za komplet, z przesyłką 140 zł.
Odpowiedz
#10
tpelech napisał(a):Znalazłem w sklepie iparts.pl, powinny pasować.
Od "powinny" do pasuja to jest spora odległość. Na jakiej podstawie dopasowali te szczęki? Z tego co sie kiedyś orientowalem nie ma zamiennikow tego elementu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości