Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotele z Anglika
#1
Witam. Czy ogarniał ktoś temat zamiany fotela kierowcy z anglika ? Sterowanie jest to samo lecz jedna z trzech wtyczek jest inna. Pytam bo kupiłem sobie asekuracyjnie:-) fotel praktycznie nowy za śmieszne pieniądze i w razie gdybym kiedyś zmieniał dobrze byłoby wiedzieć jak podejść do tematu. Można oczywiście rozebrać i zmienić tapicerkę lecz prościej byłoby caly fotel. Pozdrawiam
CA5-BB3-CG4-BB3-CG8-EJ9-KB1
Odpowiedz
#2
Nikt nie ma nic do powiedzenia w tej kwestii? To może ktoś posiada schemat elektryczny fotela?
CA5-BB3-CG4-BB3-CG8-EJ9-KB1
Odpowiedz
#3
(12-14-2018, 6:20 )Putynek napisał(a): Nikt nie ma nic do powiedzenia w tej kwestii? To może ktoś posiada schemat elektryczny fotela?

Hej, głowy nie dam, ale kojarzę z instrukcji obsługi, że fotel pasażera jest inny. Ma dodatkowy czujnik wzrostu, który jest w oparciu, i na podstawie którego podejmowana jest decyzja o sile otwarcia bocznej kurtyny (lub nawet jej nie otwieraniu). Wiąże się to z tym, że na fotelu pasażera mogą jechać niskie dzieci, i bodajże dlatego w fotelu pasażera jest tylko grzanie siedzenia, a u kierowcy jeszcze grzeje plecy.... Tak coś kojarzę, mam nadzieję że nie pokręciłem nic...
Odpowiedz
#4
Czyli zostaje ewentualnie przełożenie samej tapicerki.
CA5-BB3-CG4-BB3-CG8-EJ9-KB1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości