Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend KA9 VS KB1
#1
Witam,
Czy jest na sali ktoś kto jeżdził jednym i drugim modelem ? Jest sens zmiany? duże różnice w komforcie podróżowania ? Więcej ? Mniej Miejsca?
Odpowiedz
#2
(12-30-2018, 0:17 )Freze napisał(a): Witam,
Czy jest na sali ktoś kto jeżdził jednym i drugim modelem ? Jest sens zmiany? duże różnice w komforcie podróżowania ? Więcej ? Mniej Miejsca?

Na KA9 moim zdaniem Legend się skończył. KB1 to zupełnie inne auto np. w kwestii radzenia sobie z nierównościami, jest twardszy zdecydowanie i bardziej zwarty od KA9. Wyciszenie seryjne na korzyść KB1. Ilość miejsca podobnie ale wydaje mi się że odrobinę więcej jest w KA9, na pewno w bagażniku.Zupelnie dwie inne szkoły jazdy.
Odpowiedz
#3
Dokładnie ! Co prawda ja czasami mam okazję polatać KB2 i te same odczucia twardsze, bardziej zwarty, i w środku ciašniejszy. Trakcja na korzyść KB 2 No ale tam jest SHWD. Tak jak poprzednik napisał Legend skończył się na KA 9 . KB2 to taki przerośnięty Accord.
Odpowiedz
#4
Czyli zmiana nie ma sensu , chyba że na LS/GS Uśmiech
Odpowiedz
#5
Zmiana moim zdaniem tylko na LS400
Odpowiedz
#6
LS430, 400 tylko cichsze i lepszy silnik i RWD, tak większej różnicy między Legendem nie ma jak dla mnie.
Odpowiedz
#7
No nie ma, fotele w KA9 wygodniejsze niż w LS430. Tylko większa cisza w serii która też można osiągnąć w KA9
Odpowiedz
#8
Tak? 430 nie mialem okazji prowadzić w sensie dodać wygłuszenia do drzwi i bagola w KA9 Duży uśmiech?
Odpowiedz
#9
Tylko zrób to dobrze a różnica będzie odczuwalna.
Więcej informacji na priv.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości