Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przygasający zegar środkowy
#1
Witam serdecznie ,
Mam od kilku tygodni problem z wyświetlaniem, a dokładniej z jasnością wyświetlania 
Konsoli z zegarem środkowym, 
Tej w górnej części deski rozdzielczej. 
Wszystkie informacje są wyświetlane tak, jakby można było wcisnąć przycisk dimmer. 
Którego oczywiście nie ma. 
Od właściwego wyświetlania zaobserwowałem 2 rodzaje słabszego podświetlenia... 
Czy ktoś miał podobny problem? 
Lekkie stuknecie od góry powoduje powrót do właściwego poziomu światła  a kostka jest właściwe zamontowana...
Odpowiedz
#2
Kończy się wyświetlacz.
Odpowiedz
#3
A jak przyciemnić licznik ? Przycisk "-" po prawej stronie zegarów nie reaguje.
Odpowiedz
#4
(01-11-2019, 4:29 )Tomekkasprzak86 napisał(a): Witam serdecznie ,
Mam od kilku tygodni problem z wyświetlaniem, a dokładniej z jasnością wyświetlania 
Konsoli z zegarem środkowym, 
Tej w górnej części deski rozdzielczej. 
Wszystkie informacje są wyświetlane tak, jakby można było wcisnąć przycisk dimmer. 
Którego oczywiście nie ma. 
Od właściwego wyświetlania zaobserwowałem 2 rodzaje słabszego podświetlenia... 
Czy ktoś miał podobny problem? 
Lekkie stuknecie od góry powoduje powrót do właściwego poziomu światła  a kostka jest właściwe zamontowana...

Na Acurazine pokazazują jak to rozebrać i poprawić luty. Wg nich to wina ekologicznego lutowia bez ołowiu. Sam będę w weekend ćwiczył poprawianie lutów i zobaczymy.
Odpowiedz
#5
(09-11-2019, 5:54 )Reddwarf napisał(a):
(01-11-2019, 4:29 )Tomekkasprzak86 napisał(a): Witam serdecznie ,
Mam od kilku tygodni problem z wyświetlaniem, a dokładniej z jasnością wyświetlania 
Konsoli z zegarem środkowym, 
Tej w górnej części deski rozdzielczej. 
Wszystkie informacje są wyświetlane tak, jakby można było wcisnąć przycisk dimmer. 
Którego oczywiście nie ma. 
Od właściwego wyświetlania zaobserwowałem 2 rodzaje słabszego podświetlenia... 
Czy ktoś miał podobny problem? 
Lekkie stuknecie od góry powoduje powrót do właściwego poziomu światła  a kostka jest właściwe zamontowana...

Na Acurazine pokazazują jak to rozebrać i poprawić luty. Wg nich to wina ekologicznego lutowia bez ołowiu. Sam będę w weekend ćwiczył poprawianie lutów i zobaczymy.

Przelutowane. Luty wyglądały na mocno zerodowane. Jak na razie świeci i podczas pukania, stukania i poruszania wyświetlaczem nic nie mruga. Zobaczymy jak będzie podczas jazdy.
Odpowiedz
#6
Koledzy ponawiam pytanie moze ktoś wie jak przyciemnić licznik ? Przycisk " - " po prawej stronie zegarów nie reaguje.
Odpowiedz
#7
Dopadł mnie ten sam problem z gasnącym środkowym zegarem,poniżej link do opisu i zdjęć z naprawy.
https://acurazine.com/forums/2g-rl-audio...ix-957702/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości