Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprężyny zawieszenia.
#1
Witam. Ktoś montował spręzyny zawieszenia obniżające legenda np. o -30 ??
Np coś takiego ??

https://hrsprings.pl/sprezyny-obnizajace...i-872.html
Odpowiedz
#2
Ja nie mam lecz na fejsbuku znalazłem goscia co ma takie zamontowanie, bynajmniej tak mówił Polak z grupy Japońscy fanatycy nie wiem czy jest na forum więc udostepniam jego honde z tymi sprężynami: https://images89.fotosik.pl/115/b052676a4fe7d6f8med.jpg z tego co mówił to felga 18"
Odpowiedz
#3
Ja się przymierzam od około pół roku może do obniżenia +/- 3-4cm. Najlepszym rozwiązaniem były by sprężyny AP gdzie przód idzie 4 cm w dół a tył 3.(podobno jeździ się na nich jak na serii) lecz nigdzie takowych nie znalazłem. Ogłoszenia są ale jak zadzwonisz to się okazuje, że nie aktualne. W sumie znalazłem tylko chyba z MTSa ale mam mieszane uczucia co to tej firmy.
Odpowiedz
#4
HR -30 mialem ale w accordzie type R przejechalem na nich prawie 100k km i byla gitara Oczko Tez myslalem o temacie zwlaszcza ze mialem padniete sprezyny tyl a tych wiadomo nie idzie dostac to jednak wrzucilem od Acco VII na tyl.
Odpowiedz
#5
Miałem kiedyś w bawarce do amatorskiego spalania MTS. Całkiem przyzwoity produkt. Z tym że MTS robi chyba tylko do k8.
Bulldose tzn od accorda podchodzą do legenda sprężyny ?
Odpowiedz
#6
Tak, przynajmniej na tyl - nie sa takie same ale podchodza z 7g sedana

Tutaj Legend i obok acco - nie sa identyczne ale pasuja

[Obrazek: a6bb74a4d2d1efe1med.jpg]

Tak siedzi po ok 2 tygodniach

[Obrazek: 352066ff11844021med.jpg]
Odpowiedz
#7
Czyli średnica jest sprężyny jest ta sama ? A nie wiesz jak z przodem?
Odpowiedz
#8
Czy dokladnie taka sama nie wiem nie mierzylem Oczko, wiem ze pasuja P&P i narazie nie mam z nimi problemu Język

A co do przodu nie mam pojecia
Odpowiedz
#9
Zmierz sobie na wszelki wypadek, zebys wiedzial czy strzeli zmeczeniowo wczesniej. Jesli ma mniejsza srednice, to generalnie kiepski pomysl,zeby ja zakladac. Ona musi pewne naciski przeniesc, a jak ma mniejsza sztywnosc, to wstepne napiecie bedzie duzo wieksze i bedzie pracowac w zlym zakresie.
Odpowiedz
#10
(02-07-2019, 0:24 )Makukrak napisał(a): Zmierz sobie na wszelki wypadek, zebys wiedzial czy strzeli zmeczeniowo wczesniej. Jesli ma mniejsza srednice, to generalnie kiepski pomysl,zeby ja zakladac. Ona musi pewne naciski przeniesc, a jak ma mniejsza sztywnosc, to wstepne napiecie bedzie duzo wieksze i bedzie pracowac w zlym zakresie.

Biore pod uwage ze padnie wczesniej Oczko Mysle ze na ta chwile to jedyna opcja, uzywek nie chce kupowac a nowych/zamiennikow brak Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości