Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam Szanownych Forumowiczów!!!
#1
Moja przygoda z Hondami zaczęla się 11 lat temu od CRX'a II gen. Od tamtej pory był jeszcze Civic, Accord a od 3 lat - Legend KA9. Zawsze uwielbiałem je własnoręcznie naprawiać, konserwować a dzięki EPC i Manualom, znać każdą ich śrubkę. To wciąga... Zdezorientowanyhock:

Powstanie tego forum to rewelacyjny pomysł - gratulacje!!! Mam zamiar wymieniać się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Na początek w dziale Dokumenty - Manuals, EPC zamieściłem link do pobrania instrukcji serwisowej do Modelu KA9 z lat 1996-2004. ZAPRASZAM.

Legenda
Odpowiedz
#2
WitamUśmiech

widzę, że spora grupa jest już w sumie w w-wie, może niedługo zorganizujemy jakigoś spota...?
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#3
I ja witam Uśmiech Miło poznać kolejnego fascynata Hondy.
Odpowiedz
#4
Witamy, witamy Duży uśmiech Zapodaj jakies zdjecia KA9. Czekamy z niecierpliwoscia Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#5
Dzięki za miłe powitanie!!!

Spotkanko na terenie Warszawy uważam za doskonały pomysł, kwestia ustalenia terminu, godziny i już oglądamy nasze Hondzie. Zawsze intrygowała mnie I generacja Legenda. To był w końcu pierwszy przedstawiciel największej Hondy w tamtych czasach. Kompromis, a za razem profesjonalizm konstruktorów na każdym etapie...

Zdjęciówki KA9 to kwestia najbliższych dni, pod warunkiem, że nie będą deszczowe jak teraz :?
Zamieszczę jak najszybciej.
Odpowiedz
#6
Witaj!

No to super, że forum zyskuje użytkownika, który jest posiadaczem nowszego modelu!

Dzięki za manual - zapewne się przyda!

Enjoy!
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości