Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend vs Rover 800
#11
Ja wam powiem tak, że mialem civica 5 generacji, którego sprzedałem. Żonie został civic VI 5D, czyli tak zwana Angielka. Oczywiscie produkowana w GB. Jakościowo jeśli chodzi o całość mechaniczną to typowa Honda, ale same duperele to już pieklo. Odklejajaca sie podsufitka i boczki. Listwy zewnętrze szyb odstają i do wnętrza drzwi leje się woda. Mega matowiejące reflektory. Wszedobylska korozja nadwozia. V gen tez korodowal, ale VI 5D to dopiero jedzie z tematem.
Odpowiedz
#12
(02-21-2019, 1:58 )Makukrak napisał(a): Zamordowales mnie tym Kyoto, przegladnalem manuale i rzeczywiscie stoi jak byk "Saitama factory, Sayama plant", nie mam pojecia gdzie ja to widzialem.
Generalnie byla tez opinia,ze lepiej sciagnac Honda z US zamiast odpowiednika EU, nawet jesli silniki roznily sie pojemnosciami(pamietam jakies dziwne 1.7 benzyna w civicu lub accordzie) ze wzgledu na "dywersyfikacje jakosciowa produktow wg poziomu wymagan klienta". Zreszta o swoj rynek tez dbali jak wiemy.

Chodź raz ja Cię czymś zaskoczę Oczko
To, że lepiej z US to jasna sprawa w końcu Honda to czwarta pod względem sprzedaży marka w stanach.
Zakładam zatem, że wypracowali sobie tę pozycję jakością.
JDM to już zupełnie inna bajka, wiadomo bliższa ciału koszula.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości