Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KA9 zbiór informacji - pros and cons
#31
A nie można jej (zmieniarki) wymienić na taką, która mp3 obsłuży?
Odpowiedz
#32
(04-05-2019, 23:14 )Wesley napisał(a): A nie można jej (zmieniarki) wymienić na taką, która mp3 obsłuży?

Jest taki wynalazek jak emulator zmieniarki - sprawdź ten patent.
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#33
Opisywane wiele razy na forum. Szukaj
Odpowiedz
#34
Znam taki wynalazek Uśmiech ale szukam innego rozwiązania. Myślałem, że w nowszych modelach zmieniarki obsługiwały już mp3. Zastanawiam się też czy wejdzie radyjko z CRV: https://allegro.pl/oferta/radio-honda-cr...7916462713
Odpowiedz
#35
(04-07-2019, 0:49 )Wesley napisał(a): Znam taki wynalazek Uśmiech ale szukam innego rozwiązania. Myślałem, że w nowszych modelach zmieniarki obsługiwały już mp3. Zastanawiam się też czy wejdzie radyjko z CRV: https://allegro.pl/oferta/radio-honda-cr...7916462713

Ja to bym został przy OEM co najwyżej pyk emulator w bagażnik, jak chcesz polepszyć dzwiek to tak jak wcześniej było napisane wygluszenie drzwi i będzie gitara
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#36
Panowie, jakie jest najlepsze miejsce na kamerę cofania tak, żeby nie wiercić niepotrzebnie? Co sądzicie o kamerkach w ramce na tablice rejestracyjną?
Odpowiedz
#37
Ja szukałem kiedyś kamery dedykowanej do KA9 i nie ma czegoś takiego na naszym rynku. Jak ma być bezinwazyjnie to trzeba iść w taką w ramce. I jeszcze wracając do tego o czym rozmawialiśmy na spocie. W KA9 polift seryjna nawigacja wyglądała tak:

[Obrazek: Acura-RL-Navigation-Display-Screen-GPS-Bose-6.jpg]

lub tak:

[Obrazek: maxresdefault.jpg]

Przy czym ta pierwsza jest z 2004 roku i nie wiem jak tam jest z kostkami do radia nawiewów i AC. Ta dolna to jest zwykły poliftowy wariant tego co jest zamontowanie u mnie.
Odpowiedz
#38
Zdecydowałem się na "telewizorek" 7` + kamera w ramce rejestracji. Po zamontowaniu będę się zastanawiał czym załatać ew, dziury Uśmiech
Odpowiedz
#39
(02-26-2019, 16:10 )Makukrak napisał(a): Jak juz kupisz I przewieziesz Zone, to nie bedzie chciala do innego auta, no chyba ze S klasa lub stary lexus LS. Jak masz sztuke z przebiegiem 160 tys, to moze sluzyc jeszcze bardzo, bardzo dlugo. Moja pierwsza kolo 400 tys zostala sprzedana I raczej nadal jezdzi.

LS400 jest tylko cichszy , s klase ratuje tylko wyposażenie ciut lepsze do 2001 roku, ls 430 nawet ma gorsze fotele ;P Ale to moja opinia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości