Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KA9 zbiór informacji - pros and cons
#11
A jaki gaz polecacie? Z lubryfikacją czy bez?
Odpowiedz
#12
Macie jakieś namiary na ramkę do radia 2din? Tylko nie tą za 330 zł Uśmiech
Odpowiedz
#13
co do gazu oraz radia 2 din, chciałbym cię tylko ostrzec, że w moim mniemaniu (podejrzewam że innych też) w samochodzie tego typu wszelkie odstępstwa od oryginału względem wyposażenia zamiast podwyższać wartość auta, obniżają ją - wyjątek stanowią graty/smaczki typu oem

w związku z powyższym po zakupie polecam chwilę poczekać, żeby dojść do momentu kiedy powiesz sobie "to właśnie to czego szukałem"
będziesz już pewny, że zostawisz gablote na lata i porobisz wszystko pod siebie
w przeciwnym przypadku, wyrzucisz kase na fanty i przy okazji będziesz musiał odsprzedać fure taniej
Odpowiedz
#14
Furę planuję na lata Uśmiech Gaz na pewno będę zakładał. Co do radia to chciałem jakoś "załatwić" 3 tematy:
1. brak czujników cofania - w takim samochodzie uważam, że to konieczność a nie chciałbym wiercić z zderzaku a do radia 2 din można np podpiąć kamerę cofania. Może macie jakieś sprawdzone patenty/pomysły? Może ta taśma elektromagnetyczna?
2. zestaw głośnomówiący do telefonu. W moim obecnym samochodzie BT w radiu sprawdza się doskonale.
3. odtwarzanie muzyki we FLAC np z nośnika USB

Przy okazji zapytam: jak oceniacie jakość grajka w KA9 - głośników i radia. Prawda to, że podzespoły Alpine, głośniki też?
Lubię jak w samochodzie mi ładnie i czysto gra Uśmiech
Odpowiedz
#15
Zwróć uwagę na wycieki. Najwięcej z tym roboty. I skrzynie spr. Jak się poci delikatnie i nie kapie to luz.
Odpowiedz
#16
Ktoś coś nt audio i pomysłów z czujnikami/kamerą? Uśmiech
Odpowiedz
#17
(03-04-2019, 5:43 )Wesley napisał(a): Ktoś coś nt audio i pomysłów z czujnikami/kamerą? Uśmiech

Odnośnie audio wykorzystałbym seryjne radio ale najwazniejsze jest wyciszenie drzwi plus pierścienienie pod glosniki. Do tego jakiś system 2-way na przód i sub pod wzmacniaczem
Odpowiedz
#18
Legend kupiony Uśmiech. Jak już się ogarnę ze wszystkim to się pochwalę Uśmiech Przy okazji zapytam: czy wymieniał ktoś kluczyk? tz chciałby wsadzić elektronikę z oddzielnego pilota do środka kluczyka. Da się to zrobić?
Odpowiedz
#19
Do problemów dopisał bym wyciek z połączenia silnik - skrzynia i uszkodzony podnośnik szyby lewy tył. Często też są problemy z czujnikami ABS (w sensie, że jest uszkodzony a w ASO drogi jak złoto).

Innej ramki 2 Din niż ta nie kojarzę: https://www.bartex-caraudio.pl/product_i...4&osCsid=1
Może ktoś sprzedaje w używce?

Radio i głośniki to Alpine. Największa różnica będzie, jak zrobisz to co napisał termoba77 czyli wyciszenie auta. Ja dla załatwienia między innymi tych 3 "tematów" o których piszesz zamontowałem Parrot Asteroid Tablet w miejscu seryjnej nawigacji, ale było z tym dużo przebojów - w moim temacie możesz poczytać co i jak.
Odpowiedz
#20
WOW carlos - imponująca historia auta i Twojej pracy włożonej w samochód. Pasjonat na 100% Gratulacje Uśmiech
Czy na tym forum panuje zwyczaj jakichś cyklicznych "spotów" coby się spotkać, pogadać, wymienić pomysłami, doświadczeniami itp?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości