Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KA9 zbiór informacji - pros and cons
#21
Może kiedyś były cykliczne spoty, trzeba by zapytać starych użytkowników. Czytałem że dawno temu były nawet zloty ogólnopolskie. W Warszawie co jakiś czas, pojawia się inicjatywa spotu. Poznałem paru użytkowników tego forum osobiście i jak będzie ciepło można się ustawić. Jak by co mogę się podjąć skrzyknięcia wszystkich w jednym miejscu (podstawowy warunek to musi być ciepło i najlepiej długi dzień czyli maj-czerwiec).
Odpowiedz
#22
Możecie podać mi nazwę radia w Legendzie? Chciałem kupić coś takiego https://allegro.pl/oferta/zmieniarka-mp3...6650476054 i chciałbym sprawdzić czy będzie kompatybilne
Odpowiedz
#23
U mnie przed zmianą było takie radio:

[Obrazek: f6ad6eafdea25247.jpg]
Odpowiedz
#24
Dzięki Carlos Uśmiech
Chyba jednak wymienię to radyjko, bo się okazało, że to urządzonko z linka się słabo sprawdza. Najbardziej zależało mi na głośnomówiącym a to podobno działa jak chce Smutny
Szukam teraz ramki ale to jakaś masakra jest jak się nie chce wydać 330 zł
Odpowiedz
#25
Czemu slabo sie sprawdza?
Mialem zamiar kupic taka zmieniarke do KA8, napisz cos wiecej.Ktos na forum juz to kupil i mowil,ze bangla calkiem niezle.
Odpowiedz
#26
Sam sprzedawca mnie zniechęcił. Nie wiem, może nie chciało mu się tłumaczyć, odpowiadać na pytania ale wyglądało to mniej więcej tak: "yyyy ale to chyba nie do pana samochodu, ten BT to słabo działa, telefon to tylko na CD będzie działać, ze zmieniarki trzeba zrezygnować bo nie da się wszystkiego podpiąć..."
Teraz na tapecie mam takie coś: https://www.bury.com/consumer/pl/produkt...058-7.html
Odpowiedz
#27
Panowie, gdzie kupujecie graty? Macie jakiś sprawdzony namiar? Potrzebuję kupić olej do skrzyni, filtr do skrzyni i ew. świece.
Odpowiedz
#28
Zapraszam na pw jak jesteś chętny
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#29
Panowie, czy zmieniarka w Hani czyta mp3?
Odpowiedz
#30
W KA9 ta fabryczna nie, tylko CD Audio
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości