Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tuleje amortyzatorów od innych modeli
#21
Do KA9 szybe dostaniesz z zamiennika (jakosc w porownaniu do OEM tragiczna,kazdy kamien na pilkingtonie od razu zostawia slad), do KA8 wtedy akurat zamiennikow nie bylo,wiec mam piekna szybe OEM.
Odpowiedz
#22
(03-12-2019, 6:11 )Makukrak napisał(a): Do KA9 szybe dostaniesz z zamiennika (jakosc w porownaniu do OEM tragiczna,kazdy kamien na pilkingtonie od razu zostawia slad), do KA8 wtedy akurat zamiennikow nie bylo,wiec mam piekna szybe OEM.

Ale teraz masz ubezpieczenie na szybki?
Odpowiedz
#23
Nikt mi nie sprzeda takiego, a poza tym coupe robi 1 tys km rocznie, wiec ryzyko mniejsze. Na codzien tyram KA9, ktore zreszta jest juz umowione do blacharza i lakiernika na walke z ruda pala, ktora niestety zaczyna atakowac po 20 latach zyciaOczko
Odpowiedz
#24
(03-12-2019, 6:48 )Makukrak napisał(a): Nikt mi nie sprzeda takiego, a poza tym coupe robi 1 tys km rocznie, wiec ryzyko mniejsze. Na codzien tyram KA9, ktore zreszta jest juz umowione do blacharza i lakiernika na walke z ruda pala, ktora niestety zaczyna atakowac po 20 latach zyciaOczko

Chciałbym zobaczyć ka9 w kolorze czerwone jak ferrari, pomyśl.
Odpowiedz
#25
(03-12-2019, 2:00 )jacenty napisał(a):
(03-11-2019, 18:27 )frajcik napisał(a): tuleje amortyzatora dostalem bez problemu oem u golema (jdmshop.eu) cena 75zł za sztuke

Nie ma do mojego modelu.
Zdecydowałem się na ASO , koszt za jedną 100 PLN. Nie tak źle. Mam nadzieje,że będą pasować do tych zamienników.

szkoda ze masz inny model, bo do takiego jak moj oraz innych forumowiczów ma
[Obrazek: tEWuFki.png]
Odpowiedz
#26
W niedziele zamówiłem,a w środę dzisiaj popołudniu już mi dostarczyli z USA. Szok, że tak szybko. Dowalili VAT jeszcze przy odbiorze. 
Pytanie..
Odboje, osłony i poduszka pasuje od jakiegoś accord? Może crv? Chyba zamienników do tego modelu nie ma. W aso są drogie dosyć. Odboje chyba warto od razu zmienić. Chociaż to jedno.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości