Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tuleje amortyzatorów od innych modeli
#11
(03-11-2019, 7:33 )Rzymek napisał(a): Spróbuj w ASO nie są jakieś strasznie drogie. Później podeślę Tobie numery OE.A jeżeli można zapytać gdzie kupiłeś amorki tył?  I jakie to są.

Już się pojawiły te, które kupiłem za 31,79 USD tył.


https://www.rockauto.com/en/catalog/acur...strut,7584


https://www.rockauto.com/en/moreinfo.php...3383&jsn=9
Odpowiedz
#12
Może jeszcze spręzyny na tył bym zmienił. Zależy od ceny. Uśmiech Pytanie, czy dopasuje idealnie nowe zamienniki od od innych modeli ew. marek? Czy może jest produkcja pod ten model?
Odpowiedz
#13
W jakim celu sprezyny? Pekly, pelzaja i stracily charakterystyke? Chyba,ze zwyczajnie masz nadmiar kasy, ja bym ja zainwestowal w porzadna stacje diagnostyczna, pomiar katow w zawieszeniu, takie tam, zeby nie wymieniac wszystkiego na pale.
Odpowiedz
#14
Słuchaj a skąd wiesz że te amortyzatory przyjdą bez tulei?  Według fotek są.
Odpowiedz
#15
(03-12-2019, 2:53 )Makukrak napisał(a): W jakim celu sprezyny? Pekly, pelzaja i stracily charakterystyke? Chyba,ze zwyczajnie masz nadmiar kasy, ja bym ja zainwestowal w porzadna stacje diagnostyczna, pomiar katow w zawieszeniu, takie tam, zeby nie wymieniac wszystkiego na pale.

No tak hipotetycznie pytałem. masz rację.
Odpowiedz
#16
(03-12-2019, 4:01 )Rzymek napisał(a): Słuchaj a skąd wiesz że te amortyzatory przyjdą bez tulei?  Według fotek są.

No właśnie nie wiem. no to niedługo się okaże , czy wtopiłem, a jak myślisz? O matko
Odpowiedz
#17
(03-12-2019, 4:01 )Rzymek napisał(a): Słuchaj a skąd wiesz że te amortyzatory przyjdą bez tulei?  Według fotek są.

Pasują jakby co tuleje na przód? Czy są inne?
Odpowiedz
#18
Ja tylko sugeruje,ze jak jedziesz na entuzjazmie po zakupie i ladujesz kase, to warto sie dwa razy zastanowic,czy akurat jest to konieczne. Moze sie zdarzyc,ze walnie Ci cos,w co trzeba wlozyc kupe kasy i nie bedziesz mial wyjscia tak jak ja,kiedy musialem kupic w ASO szybe przednia do coupe. Finalnie skonczylo sie na czyms kolo 2 tys zl, ale pierwotnie to mialo byc kolo 3 tys,a auto przywiozlem za 16 tys. Padnie Ci skraplacz klimy,zawor rozprezny czy cos w tym stylu i trzeba wyskoczyc z gotowki. Dlatego sugerowalbym dokladniejsze sprawdzenie wszystkiego, bo te inwestycje moga w ogole nie miec sensu.
Odpowiedz
#19
(03-12-2019, 5:15 )Makukrak napisał(a): Ja tylko sugeruje,ze jak jedziesz na entuzjazmie po zakupie i ladujesz kase, to warto sie dwa razy zastanowic,czy akurat jest to konieczne. Moze sie zdarzyc,ze walnie Ci cos,w co trzeba wlozyc kupe kasy i nie bedziesz mial wyjscia tak jak ja,kiedy musialem kupic w ASO szybe przednia do coupe. Finalnie skonczylo sie na czyms kolo 2 tys zl, ale pierwotnie to mialo byc kolo 3 tys,a auto przywiozlem za 16 tys. Padnie Ci skraplacz klimy,zawor rozprezny czy cos w tym stylu i trzeba wyskoczyc z gotowki. Dlatego sugerowalbym dokladniejsze sprawdzenie wszystkiego, bo te inwestycje moga w ogole nie miec sensu.
No jestem niecierpliwy i też lubię wyprzedzać fakty ale nie zwróciłem uwagi na te tuleje, czy są. jakby co będę miał do opchnięcia. To miałeś pecha z tą szybą. Ale nie ma tego złego..wszystko jest po cośUśmiech, jak kupiłem autko nie mam informacji, czy polisa zawiera ubezpieczenie szyb, którą przejąłem.
Przypomniałeś mi o tym, żeby spr. i ew. doubezpieczyć.
Odpowiedz
#20
No niestety na przód są inne ! Następnym razem sprawdź albo dopytaj ! Jak napisał Maku szkoda kasy na szybkie decyzje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości