Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimne powietrze na klimie i dmuchawie, brak grzania
#1
W sumie raz grzeje, a raz nie.Na Maxa temp. Ustawiona i zimno,a czasem się załącza w czsie jazdy i jest ciepłe powietrze albo w ogóle. Na 10razy razy 1 raz jest zimnne tylko, a 9cieple tak jak ustawie.
Co to może być?  Huh
Odpowiedz
#2
Pytanie czy na klimie masz zimne powietrze czy zwykłe chłodne? Naprawiałem kiedyś rezystor dmuchawy w KA9, ale to wtedy nie było klimy (było lato, więc nie sprawdzałem czy przy padniętym rezystorze dmuchawy jest grzanie..).
Może zimny lut na rezystorze dmuchawy?
Odpowiedz
#3
Ustaw ponizej maksa i sprawdz czy dziala, obstawiam elektronike i zle dzialajacy jedna z pozycji stabilnych na przelaczniku. Wydaje mi sie,ze mialem cos w tym stylu w starej KA9, ze akurat pozycja maks odwala swiry. Jesli na innych pozycjach potrafi grzac odpowiednio,to nie jest wina ukladu hyrdraulicznego tylko sterowania.
Odpowiedz
#4
A sprawdzales stan plynu w chodnicy jak bedzie za malo to tez bedzie taki objaw
Odpowiedz
#5
Płynu jeszCze nie sprawdzałem. Ale dzisiaj sprawdzę. Klima jakby działa. Bo szyby są po chwili odparowane. Ale leci z niej tylko zimne powietrze. Mam wrażenie to sie stało jak kiedyś podkrecilem na maksa kółeczko.
Odpowiedz
#6
(03-19-2019, 4:31 )sova napisał(a): Pytanie czy na klimie masz zimne powietrze czy zwykłe chłodne? Naprawiałem kiedyś rezystor dmuchawy w KA9, ale to wtedy nie było klimy (było lato, więc nie sprawdzałem czy przy padniętym rezystorze dmuchawy jest grzanie..).
Może zimny lut na rezystorze dmuchawy?

Ciężko określić. Jakby zimne,chyba Niezdecydowany . Może zimny lut na rezystorze dmuchawy? Co tzn? Możesz mi napisać dokładniej ?
Odpowiedz
#7
(03-19-2019, 5:19 )Kostek8602 napisał(a): A sprawdzales stan plynu w chodnicy jak bedzie za malo to tez bedzie taki objaw

Właśnie sprawdziłem. W zbiorniku wyrownawczym zero płynu. Mam nadzieję, że to jest to.
Jak odkrecilem zakretke od chłodnicy to płyn było widać. Dam znać czy wyrównanie płynu pomogło.
Odpowiedz
#8
(03-19-2019, 7:00 )jacenty napisał(a):
(03-19-2019, 5:19 )Kostek8602 napisał(a): A sprawdzales stan plynu w chodnicy jak bedzie za malo to tez bedzie taki objaw

Właśnie sprawdziłem. W zbiorniku wyrownawczym zero płynu. Mam nadzieję, że to jest to.
Jak odkrecilem zakretke od chłodnicy to płyn było widać. Dam znać czy wyrównanie płynu pomogło.
Nie zapomnij odpowietrzyc. Odpowietrznik jest pod pokrywa silnika
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości