Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmik
#4
Przejsciowka(99 rowniez, czyli polift na starym ABS, z TCS, bez zaawansowanej kontroli trakcji i bez magistrali CAN)
Ciekawe czy wlasciciel jest na forum,ale nie wiem co ma nie tak z drzwiami i zawieszeniem. Zreszta ten gosc to jest produkt naszych czasow i videoblogow, opowiada dyrdymaly,a nawet nie zadal sobie trudu,zeby sprawdzic pewne rzeczy. Nie wiem czego on sie spodziewa po wjechaniu na studzienke, ktora czesto lezy 5-10 cm ponizej poziomu drogi? Co ma na mysli mowiac o leniwej kierownicy przy aucie wazacym prawie 1700 kg i majacym za zadanie pokonywac zakrety w sposob dostojny. Ma racje odnosnie wygluszenia od opon i drogi, natomiast dzwiek silnika w Legendzie jest taki,zeby go nie bylo praktycznie w ogole slychac. Jak chce zeby sie darla, to niech zrobi przelotowke i wydech z naklejka REMUS.
Na koniec stwierdzenie,ze sie nie psuje. Oczywiscie,ze sie psuje, z wiekiem leci coraz wiecej rzeczy, bo sie starzeja albo zuzywaja(przekladania, pompa paliwa, pompa ABS, MAIN RELAY, "dzwoniace zaciski", korodujace tarcze kotwiczne, nadkola, zapieczone sruby od regulacji zbieznosci).
Po kolejnych refkleksjach, madrze zauwazyl,ze klapa tylna nie ma uchwytu do zamykania, trzeba ja macac lapskami, co powoduje ryzyko zarysowan na lakierze(a nie ubrudzenia). Widac,ze nie jezdzil w deszczu, bo zauwazylby,ze brakuje czujnika deszczu,a pozostaje tylko manipulacja potencjometrem do zmiany czestotliwosci. Nie wspomnial nic o hamulcach,a raczej cytujac Krzyska "spowalniaczach". Tylna klapa otwiera sie z pilota, ale tak naprawde tylko sie uchyla, a moglaby miec mocniejsze sprezyny I otwierac sie calkowicie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Filmik - przez Wsciekly13041991 - 03-27-2019, 17:38
RE: Filmik - przez Garate - 03-27-2019, 18:51
RE: Filmik - przez carlos - 03-27-2019, 21:13
RE: Filmik - przez Makukrak - 03-28-2019, 0:04
RE: Filmik - przez Wsciekly13041991 - 03-28-2019, 17:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości