Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spot - rozpoczęcie sezonu Warszawa
#1
Witam wszystkich.
W zeszłorocznym temacie padła propozycja zorganizowania spotu.
Proponowane terminy są dwa i proszę pisać kto kiedy chciałby/mógłby się pojawić:
1. wtorek 9 kwietnia w godzinach wieczornych (po 19)
2. niedziela 14 kwietnia do południa w ciągu dnia (okolice 11)

Miejsce jeszcze jest do ustalenia. 14 jest maraton więc odpadają błonie stadionu Narodowego.
Odpowiedz
#2
Szczęśliwy
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#3
Jestem chętny. Wstępnie niedziela 14. Dobrym miejscem jest parking koło amfiteatru na Bemowie. Ul. Raginisa. Jak była pogoda to odbywały się tam spoty Chevroleta
Odpowiedz
#4
Wesley jak na razie wygrywa opcja wtorkowa - sprawdź wyniki ankiety. Godziny spotu też już są ustalone.
Odpowiedz
#5
Wygrywa bo zaznaczyłem, że obie mi pasują Uśmiech jednak z naciskiem na niedzielę. Uważam, że lepiej spotkać się jak jest jasno Uśmiech ale postaram dostosować sie do większości. A co myślicie o miejscówce?
Odpowiedz
#6
Po mojej stronie wtorek i Stadion Narodowy jest git Oczko
Odpowiedz
#7
W demokratycznym głosowaniu wygrała opcja wtorkowa (9 kwietnia). Zapraszam wszystkich na 19 na błonie stadionu narodowego przy stacji kolejowej. Pierwszy który przyjedzie zajmuje miejscówkę i reszta staje razem z nim. Duża część terenu jest ogrodzona bo przygotowują się do maratonu, więc łatwo będzie się nam znaleźć. Do zobaczenia na spocie.
Odpowiedz
#8
W którym dokładnie miejscu to jest? Może i głupie pytanie ale samochodem nigdy tam nie wjeżdżałem. Z której strony się wjeżdża?
Odpowiedz
#9
Jeśli się nie mylę to tutaj Oczko
https://goo.gl/maps/rhJUS76A22t
Odpowiedz
#10
[Obrazek: 6551f22e51e8255egen.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości