Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend Coupe
#21
Pamiętam jeszcze z miesiąc temu była na Olx bordowa za 3500 bodajże. To chociaż wiadomo że do roboty i można działać. ?
Odpowiedz
#22
Jestem tego samego zdania.
Odpowiedz
#23
Z tego co wiem tej bordowej chalndarze na części nawet nie chcieli...
Odpowiedz
#24
Nie ma takiego trupa , któregoodratować nie można. I jeśli mam perspektywę wywalenia 30 tys zł na odnowienie , to wolę wydać na auto 3500 niż 24 tys. A jak jeszcze ktoś ma trochę czasu i manulanych zdolnosci to naprawdę powinno się udać Uśmiech
Odpowiedz
#25
(05-01-2019, 2:51 )Garate napisał(a): Nie ma takiego trupa , któregoodratować nie można. I jeśli mam perspektywę wywalenia 30 tys zł na odnowienie , to wolę wydać na auto 3500 niż 24 tys. A jak jeszcze ktoś ma trochę czasu i manulanych zdolnosci to naprawdę powinno się udać Uśmiech

Tu się zgodzę !!! Natomiast dostępność części jest dramatyczna ...
Odpowiedz
#26
Jesli mowicie o tej bordowej co byla w okolicach KRK, to ja widzialem pod katem czesci i nawet ja jako kolekcjoner roznej masci zlomu bym jej nie kupil, tam w srodku byla taka obora, ze szkoda gadac. Jedynie felgi mi sie w niej podobaly,ale bez przesady.
Odpowiedz
#27
(05-01-2019, 4:16 )Makukrak napisał(a): Jesli mowicie o tej bordowej co byla w okolicach KRK, to ja widzialem pod katem czesci i nawet ja jako kolekcjoner roznej masci zlomu bym jej nie kupil, tam w srodku byla taka obora, ze szkoda gadac. Jedynie felgi mi sie w niej podobaly,ale bez przesady.

O tym wspominałem wyżej. 

W poszukiwaniach proponuje rynek Szwajcarski
Odpowiedz
#28
A taka zielona kiedyś była z jasnym wnętrzem. Handlarz jakiś, 8tys stała
Odpowiedz
#29
(05-01-2019, 4:27 )Garate napisał(a): A taka zielona kiedyś była z jasnym wnętrzem. Handlarz jakiś, 8tys stała

Dramat widziałem osobiście ... Kalisz chyba...

Powiem tak generalnie „nasz” rynek i niemiecki mam ogarnięty...
Odpowiedz
#30
Ale zginęło ogłoszenie. Czyli ktoś kupił ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości