Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka drążka kierowniczego
#1
Pytanie dla tych co wymieniali drążek kierowniczy.  Czy znajduje się pomiędzy krążkiem a maglem taka specjalna  podkładka?? Bo ja niby miałem, ale obie w stanie krytycznym. Przy nowych nie miałem takich podkładek. Rozumiem,  że ona jest po to, żeby się nie wykręcił drążek. Pytałem w sklepie motoryzacyjnym to mi powiedzieli,  że taka podkładka powinna być w komplecie z krążkiem, jak jej nie ma to znaczy że jej nie musi byc. Co wy na to??
Odpowiedz
#2
Powinna być ! W komplecie z drążkiem zamiennikiem raczej nie będzie. Można dokupić osobno! Ja miałem oryginalne i ostatnio zakładałem.
Odpowiedz
#3
Fuck. Muszę jeszcze raz rozkręcić. I zamówić takie podkładki w sumie te co mam nie do końca pasują do nowych drążków. A części mam z firmy 555
Odpowiedz
#4
Takie sa historie z zamiennikami, okladziny recznego mialy poprzestawiane otwory pod mocowanie, trzeba bylo sobie samemu nawiercic. Inna sprawa,ze jak cena jest dziesieciokrotnie nizsza, to czlowiek musi miec dylemat odnosnie czesci z ASO.
Odpowiedz
#5
Jakis namiar na takie podkładki? Swoją drogą nie potrafię sobie wyobrazić co by się musiało stać żeby się drążki same odkręciły ( bez tych podkładek) jak je odkręcałem żeby to jeszce raz sprawdzić to naprawdę troche siły trzeba byĺo włożyć
Odpowiedz
#6
Wieczorem mogę podesłać numery części
Odpowiedz
#7
PoproszęUśmiech
Odpowiedz
#8
Cześć sorry późno wczoraj zjechałem do domu. 
Numery to washer tie rod lock 53536-SS0-000. Chyba o tym mówimy.
Później wstawię fotkę schematu ,chyba że podeślesz mi numer tel. To wyślę MMS.
Odpowiedz
#9
Cześć. Spoko. Aż tak mi się nie śpieszyUśmiech ok nr mam tylko co dalej?Zapytam w ASO. Nie powinny być drogie:p
Odpowiedz
#10
W ASO 33 zĺ sztuka. Czekania na 1 miesiąc:/ Chyba zrobię to na klej do gwintów.
Co do numeru częsci to pasuje. Taki sam dostałem od serwisu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości