Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend kb1 2008 z Poznania
#1
Model: kb1

Rok produkcji/pierwsza rejestracja 2008/07.2008

Przebieg 59000km

Jestem 2 właścicielem

Kraj pochodzenia Francja

Plany : utrzymywać w stanie perfekcyjnym 

Cześć. Jakieś dwa miesiące temu stałem się szcześliwym posiadaczem legenda kb1 z 2008 roku w kolorze nh686.Sprowadzona z Francji od jedynego własciciela z przebiegiem 59 tys km ( weryfikowany w aso i ubezpieczalni ) Serwisowana do przebiegu 55tys w Paryżu .Auto  było oczywiście uszkodzone w prawy przód ( wiekszość z Was wie który to legend ,bo wisiał długo na otomoto).Naprawiona zgodnie ze sztuką .Wielkie podziękowania dla Petera za pomoc w kompletowaniu cześci .

[Obrazek: SOheUWv7.jpg]
[Obrazek: iZb2nR5m.jpg]
[Obrazek: k4WouliC.jpg]

[Obrazek: AH3hKUUU.jpg]
Odpowiedz
#2
Byłem, widziałem, piękna i zacna sztuka Uśmiech
Odpowiedz
#3
Legend w ostatnim czasie dostał nowa instalacje LPG stag i po montażu zrobiła trasę 3700km do Chorwacji bez najmniejszego problemu ( spalanie przy średniej prędkości 160 to 13 LPG.) oraz nowy komplet kół. Tomason tn4 18 cali z oponami hankook 245/45/18. W ostatnim czasie został także kompleksowo odświeżony lakier. Następny plan to w okolicy 5 września legend dostanie nowy dolot ze stożek. Zdjęcia oczywiście dodam

[Obrazek: da73b8902e879e0bmed.jpg]

[Obrazek: 962a617e831bb6b7med.jpg]
Odpowiedz
#4
Piękny środek....
Właściwie co da ten dolot ze stożkiem?
Pytanie jeszcze jaki,bo zimny tak,ciepły to zupełne nieporozumienie.
HONDA LEGEND COUPE KA8 C32A2

''Młodość sądzi,starość rozgrzesza''
Odpowiedz
#5
Chce obudzić trochę to ciche V6. Filtr postaramy się umieścić jak najniżej w komorze silnika, ale nie będzie to typowy zimny, bo to do auta które jeździ na codzień i w każdych warunkach pogodowych jest zbyt niebezpieczne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości