Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temp. prawie max
#21
Ja bym nie swirowal z wynalazkami, tylko jak juz sie chcesz szarpnac kup hondowski plyn chlodniczy, bedzie mial lepsze parametry,a przede wszystkim jak robisz to wyczysc uklad chlodzenia. Uklad chlodzenia hondy generalnie dziala ok, jest dobrze zwymiarowany, tylko trzeba pilnowac,zeby wentylatory oraz czujniki byly sprawne.
Odpowiedz
#22
(06-05-2019, 2:48 )Makukrak napisał(a): Ja bym nie swirowal z wynalazkami, tylko jak juz sie chcesz szarpnac kup hondowski plyn chlodniczy, bedzie mial lepsze parametry,a przede wszystkim jak robisz to wyczysc uklad chlodzenia. Uklad chlodzenia hondy generalnie dziala ok, jest dobrze zwymiarowany, tylko trzeba pilnowac,zeby wentylatory oraz czujniki byly sprawne.

ok. Zobaczymy jaką mają cenę w ASO.
Odpowiedz
#23
Nie jest drogi, tak jak pisze Maku warto bo naprawdę jest dobry szczególnie w zakresie ochrony antykorozyjnej układu chłodzenia.
Odpowiedz
#24
Uszczelka głowicy wymieniona,szlifowanie głowić i spr. szczelności, plus uszczelnienie silnika przy okazji, wymiana rozrządu.
Silnik suchy jak sahara.
Nic nie dymi, jak hybryda Oczko

Tylko nie wiem dlaczego świeci jedna,, lampka kontrolna silnika"? Zapaliła się po jednym dniu, Czasem gaśnie.
Odpowiedz
#25
Sprawdz kod bledu zworka to bedzie cos wiecej wiadomo Uśmiech
Odpowiedz
#26
(08-22-2019, 16:49 )bulldose napisał(a): Sprawdz kod bledu zworka to bedzie cos wiecej wiadomo Uśmiech

VGR przedmuchany i ok jest.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości