Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WITAM z LUBUSKIEGO
#1
Oczko 
Witam wszystkich Miłośników HONDY LEGEND !!!! 

Jestem w posiadaniu od 1,5 roku - Hondy Legend Coupe .1991 rok .3,2v6 
Mieszkam nie dalego Świebodzina i Jezusa :Język 



Pewnie będe potrzebował waszych mądrych porad nie raz...... ;Oczkoby jak najmniej hehehe ... 
Równie chetnie zrobił bym jakiś zlot w Lubuskim lub sie spotkał z kimś od Legend ..... --- piekne jeziora i super drogi :Język = S3 = A2  JęzykPP jest gdzie depnąć,,,,,, oraz dobre piwo i wino..... ;Oczko

Jeszcze raz pozdrawiam i do usłyszenia na forum !

Przemek / MAZUR
Odpowiedz
#2
witaj z najładniejszym wozidłem...
HONDA LEGEND COUPE KA8 C32A2

''Młodość sądzi,starość rozgrzesza''
Odpowiedz
#3
Witam i pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Witam Peter

Z tego co widzę to jesteś Wodzem Oczko)z Łodzi Uśmiech  czyli znasz się na samochodach i pewnie legendach Oczko więc pewnie będę Cię męczył Uśmiech o różne info ...

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
(06-07-2019, 5:39 )mazur napisał(a): Witam Peter

Z tego co widzę to jesteś Wodzem Oczko)z Łodzi Uśmiech  czyli znasz się na samochodach i pewnie legendach Oczko więc pewnie będę Cię męczył Uśmiech o różne info ...

Pozdrawiam

Witam witam ani ze mnie wodzu ani znawca samochodów Oczko
Ale dziękuję, jak coś to poniedziałek-wtorek jestem w Bydgoszczy, można pogadać.
Odpowiedz
#6
(06-07-2019, 21:02 )Peter napisał(a):
(06-07-2019, 5:39 )mazur napisał(a): Witam Peter

Z tego co widzę to jesteś Wodzem Oczko)z Łodzi Uśmiech  czyli znasz się na samochodach i pewnie legendach Oczko więc pewnie będę Cię męczył Uśmiech o różne info ...

Pozdrawiam

Witam witam ani ze mnie wodzu ani znawca samochodów Oczko
Ale dziękuję, jak coś to poniedziałek-wtorek jestem w Bydgoszczy, można pogadać.

hej 

Do Bydgoszczy ..... to mam tyle co do Łodzi.... ;Oczkotroche daleko ..... ale jak byś był w pobliżu Zielonej Góry lub Świebodzina - to zapraszam Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości