Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ACC OFF ????
#1
Witam. Mam problem z tempomatem po resecie błędu przestał działać, radar działa bo krzyczy, abym hamował bo jestem zbyt blisko poprzedzającego pojazdu, w KB1 było kliknij set zapamiętał i z głowy, a tu po naciśnięciu set  mamy sygnał dźwiękowy i ACC OFF. Zaznaczam, że przed kasowaniem błędów działał poprawnie. Czy jakoś się uczy kalibruje ?
w tej chwili
1. sprowadzona Acura KB2 - naprawiam
2.  Acura KB2- Sprawna używam
Odpowiedz
#2
(06-19-2019, 16:31 )szogun2000 napisał(a): Witam. Mam problem z tempomatem po resecie błędu przestał działać, radar działa bo krzyczy, abym hamował bo jestem zbyt blisko poprzedzającego pojazdu, w KB1 było kliknij set zapamiętał i z głowy, a tu po naciśnięciu set  mamy sygnał dźwiękowy i  ACC OFF. Zaznaczam, że przed kasowaniem błędów działał poprawnie. Czy jakoś się uczy kalibruje ?

doszedłem sam co było przyczyną. wszystkie błędy i nie działanie tempomatu były spowodowane uszkodzonym włącznikiem stop nad pedałem hamulca po wymianie nadal nie działały wszystkie systemy do puki nie został dokładnie ustawiony w swojej pozycji, nie może być tylko wymieniony, a ustawiony w dokładnej pozycji.
w tej chwili
1. sprowadzona Acura KB2 - naprawiam
2.  Acura KB2- Sprawna używam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości