Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ka7 96' + truchło arcadii
Długo się z myślami biłem ale niestety tak jak wspominałem wcześniej, poprostu nie mam czasu skończyć projektu.
Na wstępie zaznaczam że absolutnie nie mam parcia na sprzedaż i w sumie nawet nie bardzo chcę się tego wszystkiego pozbywać, jednak jeżeli znajdzie się ktoś kto ma czas i trochę biletów NBP może stać się "szczęśliwym" posiadaczem kompletu dwóch aut z których można zbudować coś wyjątkowego w skali Europy.

Tak więc do rzeczy, przedstawię po krótce co obejmuje zestaw

Są to mianowicie dwa auta czyli Legenda z 96 i jedna z 800szt kiedykolwiek wyprodukowanych Arcadii która pełni rolę dawcy części wszelakich.
Legend na tę chwilę ma wprowadzoną budę, która czeka jedynie na przygotowanie pod lakier i samo lakierowanie.
Silnik w aucie jest po kompletnej odbudowie praktycznie od zera (na tę chwilę wymaga uszczelnienia pokryw zaworów i usunięcia wycieków z okolic chłodnicy oleju oraz pompy)
Do zrobienia na już jest zawieszenie (głównie sprawa rozbija się o łożysko prawej zwrotnicy które jest kompletnie zajechane i zrobił się negatyw na przodzie i to taki że zupełnie scielo opony) hamulce oraz wstawienie katalizatora.
Wnętrze do obszycia.

Auto ma tylny zderzak na małą blachę, przód jdm (z miejscem na doświetlanie zakrętów + mocowanie na tablice jdm) w zestawie są dodatkowo przeciwmgielne poliftowe, oczywiście z ori wiązką (czekają na montaż) zachowano spryskiwacze przednich lamp, więc to taki zderzak unikat w wersji której nigdy nie było w serii.  Tylne lampy USDM (inny rozkład oświetlenia dużo ładniejszy niż EDM) do których trzeba przerobić kostki i można montować

W zestawie oczywiście jest coś specjalnego! Jedna z trzech w Europie i jedna z dwóch w wersji z kierownicą po normalnej stronie elektrycznie regulowana tylna kanapa z grzaniem i sterowaniem system audio + specjalna wersja radia która to ogarnia (jednostka sterująca wygląda bajecznie z powodu korektora barwy dźwięku, bliźniacza do przedliftowego radia w wersji USDM) radio siedzi w aucie, reszta czeka na swap po wygluszeniu wnętrza i obszyciu na nowo.

Legend jest osadzony na sprezynach -40mm, tył wrócił do serii ale sprężyny są w pakiecie.

Drugie auto jest dość mocno niekompletne blacharsko dużo rzeczy poszło na przekładke po uszkodzeniu Legenda przez zazdrosnego sąsiada podalacza.
Jednak jest drugi silnik, skrzynia biegów, wiązki itp. Generalnie całe auto bez prawych drzwi, maski i błotnikow.

Są nawet dwie instalacje LPG Szczęśliwy jedna nawet zamontowana i ma przeplatane jakieś 25kkm.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, od razu zaznaczam na sprzedaż tylko i wyłącznie komplet! Nie rzobieram nie sprzedaje części, albo wszystko albo nic.

Cena jaka mnie interesuje to 7000zl za wszystko. Choć to ułamek tego ile zostało włożone w Legenda Zawstydzony Szczęśliwy
Ile trzeba włożyć by to dokończyć? Myślę że tę kwotę trzeba pomnożyć conajmniej x3
W sumie chciałbym to skończyć i pobujac się autem po zlotach ale naprawdę nie mam czasu nawet na to żeby ogarnąć zawias... I raczej przez najbliższe 2 czy 3 lata nic się nie zmieni. Tak więc z bólem serca i wielkimi wątpliwościami daję możliwość dokończenia auta komuś innemu. Jeżeli się nikt nie znajdzie, też płakać nie będę i jakoś powoli będę kończył to auto Szczęśliwy póki co jest raz w miesiącu odpalane i robi rundę po 20-30km i to wszystko na co czasowo mogę sobie pozwolić.

Ubezpieczenie jest, przegląd chyba do końca września.

Pozdrawiam Adam
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości