Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend KA9 99`
#11
Nie ma to jak prowadzić monolog  Cyklop
Dzisiaj kilka drobnych wymian.
[Obrazek: 8c434620420d5.jpg]
Odpowiedz
#12
Bo wszystkich zatkało z zachwytu Oczko
Odpowiedz
#13
Dorwałem okazyjnie silniczek, chyba będę robić stolik na wiosnę Uśmiech
Z nudów zrobiłem razem z siostrą logo na koszulkę, komuś się podoba? Troszkę brakuje kolorów..
Doszły też amorki na tył z Rockauto. Na wiosnę zbieram zabawki Uśmiech


[Obrazek: 9a9cc37e0f99d.jpg]
[Obrazek: a8da3d3786b4e.jpg]
Odpowiedz
#14
Koszulka mega wypas !!! Planujesz wykonania na zamówienie !! Zanabył bym coś takiego poważnie. A nie planujesz wykonania wersji czarnej ? Druga sprawa nie chciał byś odsprzedać przewodów od czujników stukowych ? Widzę że są w tym silniku. ?
Odpowiedz
#15
Ogólnie to nie planowałem robić hurtowych zamówień bo nie miałbym na to kompletnie czasu. Ale jeśli ktoś inny by się tym zajął to czemu nie :Uśmiech
Za te przewody dostanę pewnie grosze, więc mi to się nie opłaca sprzedawać, wolę zostawić sobie.
Odpowiedz
#16
Koszulka spoko, w ogole trzebaby sie takim tematem zajac,wlasciwie czemu nie zrobic przy okazji koszulki forumowej. Najbardziej podoba mi sie pierwsza czesc tej maksymy na koszulce, ja bym dodal "fuck new, plastic, shitty cars" i dumnie poszedl w tej koszulce do mojej pracy, czyli firmy automotive wytwarzajacej produkty do tych nowych, gownianych autOczko
Odpowiedz
#17
Też bym chętnie taką koszulkę zanabył Uśmiech
Odpowiedz
#18
Koszulki forumowe to też świetny pomysł.
Odpowiedz
#19
Autko ma przerwę zimową. W międzyczasie dojdą nowe tablice a na wiosnę ruszamy ponownie Uśmiech

[Obrazek: 6b31394bacd58.jpg]
[Obrazek: 5194ff0b24fe6.jpg]
Odpowiedz
#20
No ładnie się prezentuje Uśmiech

A jakie plany na wiosnę ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości