Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend KA9 99`
#21
Na pewno zabezpieczyć spód auta, wypiaskować i odświeżyć kilka rzeczy. Wymienić tylne amortyzatory które już się palą do zmiany. Znajdzie się jeszcze wiele rzeczy o których się dowiecie Uśmiech
Odpowiedz
#22
Powoli zaczynam działać przy aucie, pogoda wzywa do mobilizacji.
Wymieniłem olej silnikowy, olej w dyferencjale. Na dniach demontuję całą instalację gazu, śladu po niej nie będzie.
Amortyzatory z tyłu również zmieniłem. 
Edit.
Wywaliłem całą instalację gazową. Usunięcie dwóch butli gazu sprawiło, że w końcu tyłek się podniósł Szczęśliwy
Oprócz tego zredukowałem ilość kabli pod kanapą i nie tylko, jakiś dobry magik grzebał przy audio, wstawił GPSy, anteny.. Nazbierało się ze dwa kilo kabli..
Mam już reperaturkę tylnego błotnika która czeka na montaż.
A i wypadałoby w końcu wymienić tylną małą szybkę w drzwiach która już leży kilka miesięcy Język

[Obrazek: 804cbbcc5ffd4.jpg]
[Obrazek: dd7939d4e972b.jpg]
[Obrazek: 5f3e3e13a491d.jpg]
Odpowiedz
#23
Druga zmiana oleju w skrzyni i wymiana czujnika temperatury.


[Obrazek: e0d337bc8884f62a.jpg]

[Obrazek: 2a7142cd2431bfc9.jpg]
Odpowiedz
#24
Szkoda że wyjąłeś te kable w razie wypadku może by pomogły zaplątałbyś się Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech i udusił :/ :/ :/
Odpowiedz
#25
Kurde nawet jeżeli to żart to średnio śmieszny !
Odpowiedz
#26
A zestaw głośnomówiący bluetooth nie jest przydatny ? Czy to tak z rozpędu wywaliłeś ? Uśmiech
Odpowiedz
#27
Wszystko poszło na śmieci. Nic mi nie było potrzebne Uśmiech
Odpowiedz
#28
A jeszcze niedawno takiego sterownika poszukiwałem, bo mój się uszkodził Uśmiech
Odpowiedz
#29
Zdjęcia powygasały wszystkie, to wrzucę coś dla rozrywki  Cyklop
[Obrazek: 3d20c9a52b7446b4.jpg]

[Obrazek: 53c5c4236aec644e.jpg]
Odpowiedz
#30
Piękna sztuka i jeszcze właściciel dbający o nią Oczko W bardzo ładnym stanie te OEM-owe felgi są Uśmiech
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości