Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie działa moduł Bluetooth do telefonu
#1
Witam,
Od jakiegoś czasu mam problem z modułem Bluetooth do telefonu.
Raz działa, raz nie działa, ostatnio już coraz rzadziej, tzn. ani nie jest wykrywana sieć Honda HFT, ani naciskanie przycisków na kierownicy (tych 2-ów od telefonu) nie powoduje żadnych reakcji. Dodatkowo sam moduł się grzeje, nawet po całej nocy z wyłączonym zapłonem.

Znalazłem w nec'ie coś takiego:
http://acura-hfl-bluetooth-module-repair...e-for.html

Co prawa w KB1 sam moduł jest w innym miejscu, ale w środku jest taki sam.

Ktoś Was próbował?
Odpowiedz
#2
(09-17-2019, 0:03 )robertg77 napisał(a): Witam,
Od jakiegoś czasu mam problem z modułem Bluetooth do telefonu.
Raz działa, raz nie działa, ostatnio już coraz rzadziej, tzn. ani nie jest wykrywana sieć Honda HFT, ani naciskanie przycisków na kierownicy (tych 2-ów od telefonu) nie powoduje żadnych reakcji. Dodatkowo sam moduł się grzeje, nawet po całej nocy z wyłączonym zapłonem.

Znalazłem w nec'ie coś takiego:
http://acura-hfl-bluetooth-module-repair...e-for.html

Co prawa w KB1 sam moduł jest w innym miejscu, ale w środku jest taki sam.

Ktoś Was próbował?

Wygląda mi to na podobny problem jaki miałem z wyświetlaczem - zimne luty. Z resztą z BT mam to samo. Jak go wyjmę spróbuję przelutować wszystko co będzie źle wyglądać i zobaczymy.
Odpowiedz
#3
(09-17-2019, 0:50 )Reddwarf napisał(a):
(09-17-2019, 0:03 )robertg77 napisał(a): Witam,
Od jakiegoś czasu mam problem z modułem Bluetooth do telefonu.
Raz działa, raz nie działa, ostatnio już coraz rzadziej, tzn. ani nie jest wykrywana sieć Honda HFT, ani naciskanie przycisków na kierownicy (tych 2-ów od telefonu) nie powoduje żadnych reakcji. Dodatkowo sam moduł się grzeje, nawet po całej nocy z wyłączonym zapłonem.

Znalazłem w nec'ie coś takiego:
http://acura-hfl-bluetooth-module-repair...e-for.html

Co prawa w KB1 sam moduł jest w innym miejscu, ale w środku jest taki sam.

Ktoś Was próbował?

Wygląda mi to na podobny problem jaki miałem z wyświetlaczem - zimne luty. Z resztą z BT mam to samo. Jak go wyjmę spróbuję przelutować wszystko co będzie źle wyglądać i zobaczymy.

Przelutowałem złącza wtyczki i moduł ożył. W praniu się okaże na ile stabilnie i na trwałe.
Odpowiedz
#4
Dopadł mnie ten sam problem. Możecie mi podpowiedzieć, gdzie znajduje się ten moduł?
Odpowiedz
#5
(08-25-2020, 2:50 )haji napisał(a): Dopadł mnie ten sam problem. Możecie mi podpowiedzieć, gdzie znajduje się ten moduł?

Moduł HFT znajduje się po po prawej stronie za schowkiem pasażera.
Spróbuj przeprowadzić funkcję auto diagnostyki zanim zaczniesz lutować.
Odpowiedz
#6
Dzięki za poradę.
Odpowiedz
#7
No moja naprawa nie przyniosła pożądanego rezultatu. Poszukam jeszcze może coś po stronie auta, ponieważ moduł obudził na dwie krótkie chwile, ale połączyć się z nim nie udało. Jakby ktoś miał jakiś pomysł, gdzie dalej drążyć, to będę wdzięczny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości