Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pobór prądu na postoju
#1
Witam serdecznie.Po wszystkich pomiarach doszedłem  do tego że podczas postoju pobiera mi prąd z aku z bezpiecznika 50A IG SW Podpowie może ktoś za co on odpowiada?
Odpowiedz
#2
(11-26-2019, 6:46 )Pit013 napisał(a): Witam serdecznie.Po wszystkich pomiarach doszedłem  do tego że podczas postoju pobiera mi prąd z aku z bezpiecznika 50A IG SW Podpowie może ktoś za co on odpowiada?

Cześć.
Mam podobny problem, mianowicie po wyłączeniu zapłonu i wyjęciu kluczyka (po zamknięciu drzwi itd.) zjada mi prąd.
Nie wiem z jakiego bezpiecznika nie mierzyłem, ale wiem że podświetla się wtedy radio i chyba pokrętła od klimy.
Ktoś wie co to może być?
pozdr.
Odpowiedz
#3
(03-23-2022, 17:12 )kuba_legend_ka9 napisał(a):
(11-26-2019, 6:46 )Pit013 napisał(a): Witam serdecznie.Po wszystkich pomiarach doszedłem  do tego że podczas postoju pobiera mi prąd z aku z bezpiecznika 50A IG SW Podpowie może ktoś za co on odpowiada?

Cześć.
Mam podobny problem, mianowicie po wyłączeniu zapłonu i wyjęciu kluczyka (po zamknięciu drzwi itd.) zjada mi prąd.
Nie wiem z jakiego bezpiecznika nie mierzyłem, ale wiem że podświetla się wtedy radio i chyba pokrętła od klimy.
Ktoś wie co to może być?
pozdr.

Zapraszam do Działu Powitań.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości