Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
charczenie..
#1
Mam problem z moją acura...po wymianie rozrządu zaczęła charczeć i przerywać na gazie,tzn.na niskich obrotach charczy na wysokich nie słychać(na benzynie i na gazie)...wymieniłem świece,jedna cewke bo była nieciekawa i dalej charczy i przerywa na gazie...cóż to może być ?Panowie pomocy....pozdrawiam
Odpowiedz
#2
skoro zaczęło się to po wymianie rozrządu to napewno rozrząd.
Odpowiedz
#3
a co może być z rozrządem nie tak?dodam jeszcze że silnik nie burczy już tak fajnie...
Odpowiedz
#4
Napisałeś "po wymianie rozrządu zaczęła charczeć i przerywać na gazie" to oczywiste jest, że przyczyną jest wadliwie wymieniony rozrząd.
Odpowiedz
#5
czyli nie zostaje mi nic innego tylko rozrząd sprawdzić?dodam jeszcze że przy wymianie rozrządu wymieniłem też dwie uszczelki pod głowicą oraz je splanowałem nie wiem czy to ma jakiś wpływ....czy takie charczenie moze byc spowodowane wadliwą pompą wody bo jej nie zmieniłem ponieważ nie pasowała z legenda?dziękuje za zainteresowanie....
Odpowiedz
#6
dobrze by było jakbyś nagrał dźwięk i wrzucił gdzieś to chłopaki by posłuchali i pewnie coś więcej powiedzieli.
Odpowiedz
#7
Ciężko mi będzie nagrać bo te charczenie jest słyszalne tylko w czasie jazdy ...a od czego mam zacząć z tym rozrządem,bez rozebrania znowu góry silnika chyba sie nie obejdzie?dziękuje z odp....
Odpowiedz
#8
A Ty ccesz zdejmować głowice do wymiany rozrządu ? Zdezorientowanyhock:
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#9
Zietas napewno nie miał na myśli zdejmowania głowic. Ja na Twoim miejscu pojechałbym do warsztatu, który wymieniał Ci rozrząd i kazał sprawdzić co jest nie tak.
Odpowiedz
#10
Ale po co zdejmowac gore silnika? Przeciez rozrad sie robi z przodu.
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości