Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot- 1-3 maj 2009 j. Balaton Węgry.
#1
Cieplej się zrobiło na dworze, myślami warto wybiec trochę w przód.
Rozmawialiśmy z Istvanem coby, aby nie połączyć węgierskiego zlotu z edycją polską. Oczywiście jeśli znajdą się chętni. MIejsce jest-całkiem fajne bo pomieści wielu chętnych - <!-- m --><a class="postlink" href="http://dalmapanzio.hu/">http://dalmapanzio.hu/</a><!-- m --> - odległość ze Śląska to ok. 560km czyli krócej niż nad morze Oczko

jestem ciekaw czy ktoś z Was rozważa taki wyjazd, dobrze bybyło się do ok 20 kwietnia określić.....

Ja chętnie pojadę,na kilka aut na pewno będzie weselej Uśmiech Duży uśmiech
v6
Odpowiedz
#2
helo helo?

nikt? Smutny
v6
Odpowiedz
#3
No od Was to 500km a ja to ma prawie 1000 :roll:
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#4
o ile z czasem się dobrze stoi to po takiej trasie krzyże na pewno nie będą boleć.

lipa jest bo wyjątkowo nie będzie u nas długiego weekendu :/

widać, że z tak poważnym przedsięwzięciem przyjdzie nam jaszcze poczekać.
v6
Odpowiedz
#5
Jezeli bedzie jakis zlocik 1-15 lipca, to ja bym wtedy pojechal bo bede mial po drodze Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#6
w kierunku południa się wybierasz?
v6
Odpowiedz
#7
No, jade do siebie Duży uśmiech do Belgradu Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#8
No to jak jużbędziesz znać więcej szczegółów to daj znać - może zrobimy jakąś małą ustawkę :mrgreen:

Tą trasę jeździsz w jednym kawałku? Oczko
v6
Odpowiedz
#9
no, w jednym. To nie cale 1300km, wiec mozna lyknac w jednym kawalku Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#10
Givan napisał(a):no, w jednym. To nie cale 1300km, wiec mozna lyknac w jednym kawalku Oczko

w zeszlym roku jechałem w kierunku Budapesztu - powiem Ci, że to chyba jedna z gorszych przeżyć - niby 550KM, ale zajęło nam to ok 9h podróży. Spokojnie, łatwo i przyjemnie zrobiło się dopiero po przejechaniu granicy Słowackiej.

Przykładów jazdy można mnożyć. Jadąc do szczecina lub Świnoujścia wolę jechać przez Niemcy Oczko Ja się mniej męcze... no i auto ma się lepiej Uśmiech Przy okazji jendo tankowanie dla zdrowotności helmutowego paliwka Oczko
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości