Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o przysługę
#1
Witam serdecznie.Zwracam się do szanownych forumowiczów z nietypowym pytaniem.Od pewnego czasu przymierzam się do zakupu Hondy Legend KA8.
Z tym modelem nie miałem nigdy do czynienia.Pierwsze moje auto to była Honda Prelude V generacji,jezdziłem też autem mamy-Hondą Civic VII i VIII generacji,Hondą CRV II i IV genercji.Mieszkam w Poznaniu,ogłoszeń z KA8 w mojej okolicy nie ma dlatego przed podróżą przez połowę Polski chciałbym zobaczyć jak to auto prezentuje się na żywo.Miałem już wstępnie umówione spotkania z osobami ogłaszającymi sprzedaż tego modelu ale albo terminy mi wypadały albo ogłoszenia znikały.Dlatego moje pytanie brzmi-czy jest tutaj na forum posiadacz tego modelu który mieszka w Wielkopolsce lub w odległości do 150 km od Poznania.Jeżeli jest to czy byłby tak uprzejmy i poświęcił mi 20 minut na obejrzenie swojego auta,udzielił kilku cennych wskazówek na co zwrócić uwagę przy ewentualnym zakupie itp.Jeżeli znajdzie się taka osoba to proszę o kontakt na priv.Z góry dziękuje i pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości