Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UWAGA NA OSZUSTA OLX
#11
Ja jestem z Ostrowca, ale to nie ja sprzedaje części ??
Odpowiedz
#12
Hmmmm no proszę :-)
Odpowiedz
#13
(03-01-2020, 19:00 )Haj$u napisał(a): Ja jestem z Ostrowca, ale to nie ja sprzedaje części ??

Dwa znaki zapytania na końcu zdania sugeruję, że piszesz to bez przekonania wręcz z niepewnością Oczko
Odpowiedz
#14
(03-01-2020, 23:15 )Peter napisał(a):
(03-01-2020, 19:00 )Haj$u napisał(a): Ja jestem z Ostrowca, ale to nie ja sprzedaje części ??

Dwa znaki zapytania na końcu zdania sugeruję, że piszesz to bez przekonania wręcz z niepewnością Oczko

Miała być emotka, a zmieniło na znak zapytania  Anioł
Odpowiedz
#15
Cześć wszystkim. Udało mi się odzyskać pieniądze, delikwent otrzymał przedsądowe wezwanie do spłaty należności na moje konto z terminem 14 dni. Na szczęście dla mnie i pewnie dla niego obyło się bez Policji i Sadow. Nie chcę Was zanudzać historia korespondencji z tym sprzedającym, ogólnie ciągle mówi że części "będą jutro"... Może On ma coś z głową... Nie mi to oceniać. Wystrzegajcie się części z Ostrowca Świętokrzyskiego.

PS.
Odpowiadam na pytanie czemu mu wpłaciłem - wpłaciłem bo mi zależało na czasie- miałem urzędowy czas na rejestrację auta... Mój błąd że nie sprawdziłem numeru oszusta w Google.
Odpowiedz
#16
I o tym bezczelnym dupku właśnie pisałem w powitaniu . Mam nadzieję że i ja odzyskam pieniądze.
Odpowiedz
#17
Jak chcesz pomocy to pisz pw.
Odpowiedz
#18
Dla potomnych: i ja z nim miałem problem, który rozwiązałem w dość dziwny ale jak sie okazalo skuteczny sposób. Gość podał dane firmy zajmującej się złomowaniem pojazdów ale numer konta swój czego nikt nie sprawdza robiąc przelew. Zadzwoniłem do swojego banku, że wykonałem przelew na fałszywie mi podane dane na co dostałem odpowiedź, że mogą wystąpić o zwrot kasy do banku posiadacza numeru rachunku który był w przelewie i poinformowali o tym, że powinienem o tym fakcie powiadomić policję. Tak zrobiłem i o dziwo po paru dniach zauważyłem pieniądze ponownie na swoim rachunkuOczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości