Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uklad wydechowy OBX
#11
Wiec tak wyczytalem ze przy 4500obrotow na minute moze byc 100 decybeli glosnosci katalizator musze miec bo w wszystkich samochodach od 88 roku juz maja miec zalozone , ale tego nie widac chyba czy ma sie katalizator czy nie ?? :twisted: Szczęśliwy bo jak tak to ja mam dopiero przeglad za rok i oni dopiero to sprawdzaja wiec do tamtego czasu mogl bym sobie tylko zalozyc na chwile a puzniej sciagnac Duży uśmiech a ty Givan ile masz decybeli Język Duży uśmiech Legend 55 nie juz tak niestety nie jest teraz juz wszystko jest podzielone na kategorie heh Język

A mam jeszcze takie pytanko bo ja mam cupe i mam tylko jedna rure da rady zrobic 2 ?? bez wymiany tylniego zderzaka ? POZDRO
Odpowiedz
#12
No to macie bardzo dobrze... W Polsce mozesz miec 96dB :cry: :roll:
U mnie jest teraz w normie, za pierwszym razem jak mi zrobili bylo 116dB :roll: :twisted: ale to bylo bardzo duzo i nie dalo sie tego wytrzymac w samochodzie.

Zobacz w moim opisie...<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.honda-legend.pl/viewtopic.php?f=22&t=93">viewtopic.php?f=22&t=93</a><!-- l --> Masz tam zdjecia jak wyglada podwojny wydech. Nie musisz wymieniac zderzak, wystarczy tylko obetnac dokladke tu gdzie bedzie drugi tlumik.
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#13
A i co do tego kata... Tak, widac czy jest, czy nie ma... I jak Ci wsadza sonde do tlumika na przegladzie, to tez zobacza ze nie masz kata...
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#14
tak wiem ale to dopiero za rok bede za rok mial przeglad auta to zdaze wspawac katalizator ale mam pytanko a ten sportowy katalizator gdyby polaczyl z sportowym poczatkiem tym co masz ty to jak myslisz dobrze by to brzmialo ?? czy poprostu lepiej ten katalizaator zamowic ?? ale w tedy nie bedzie takiego dzwieku jak ty masz albo ten klient co pokazywalem linka na youtube ??
Odpowiedz
#15
A i jeszcze jedno <!-- m --><a class="postlink" href="http://cgi.ebay.com/ebaymotors/OBX-Racing-Header-91-95-Acura-Legend-3-2L-V6-Headers-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem5adb66e652QQitemZ390228010578QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories">http://cgi.ebay.com/ebaymotors/OBX-Raci ... ccessories</a><!-- m --> to bedzie pasowalo z acury do mojego legenda ??
Odpowiedz
#16
a będzie, doloty są takie same.
v6
Odpowiedz
#17
Mam pytanie do Givana gdzie kupowales uklad w usa ?? jesli tak to ile zaplaciles za to zeby paczuszka tutaj przywedrowala ??
Odpowiedz
#18
Tak, w USA, tylko ze ja to mialem troche inaczej, poniewaz mialem tam znajomego ktory wracal do PL i wysylal swoje rzeczy paczka, wiec sie podzielilismy kosztami. On wysylal Polamer-em...
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#19
a jak myslisz jakie moga byc koszty paczki takiej do pl bo nie chce zamowic a potem sie okaze ze mam 2 razy tyle do zaplaty ile pislao na poczatku :/ :?
Odpowiedz
#20
Ja Ci tego nie powiem ale na pewno ktos z forum juz mial do czynienia z paczkami USA-PL
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości