Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprężyny
#1
Witam , pytanko mam odnosnie sprezyn Duży uśmiech do Legend 4 door
jedna szlak trafil i chce wymienic na obnizajace
Gdzie kupic za ile i czy sa jakies obnizajace ??
Odpowiedz
#2
witaj,

jeśli chcesz obniżać samochód to zakup 4 sprężyny-dwie na przód, dwie na tył, aby auto sie odpowidnio wypoziomowało. Jeśli szukasz używanych, oryginalnych sprężyn to odezwij sie do mnie na PW.
v6
Odpowiedz
#3
Ja u siebie zalozylem obnizajace Vogtlanda -30mm. Zaplacilem za nie cos okolo 800zl.
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#4
Witam kupilem spreżyny od naszego Administratora niestety okazalo sie ze sprezyny mam dobre ale amorek walniety jednak Duży uśmiech teraz pytanie gdzie kupic i tanio amorki NOWE
Odpowiedz
#5
co masz konkretnie padnięte w amortyzatorze?

jeśli szukasz nówek zadzwoń do:

1)intercars filia w KAtowicach , ul. Obroki - 032/605-67-60

2)Fota-filia Katowice, również ulica Obroki- 032 250-72-72

3)Hart-filia Katowice, ul. Krakowska - 032 200 90 90

4)Pol-car - duża firma z Wawy- robią wysyłki - (022) 735 50 70

Jestem ciekaw czy będą u nich dostępne.

Powodznia!
v6
Odpowiedz
#6
W aso ceny nie są aż tak straszne - pół roku temu coś około 4-5 stów za sztukę. Najpopularniejszy zamiennik u nas to blistein ok 700 stów na przód i 9 setek na tył. Ja zakupiłem Kayaba w cenie 600 $ za komplet (bez wysyłki) - ale przy tym kursie to już raczej nieopłacalne
Odpowiedz
#7
faktycznie, oryginały wychodzą "tylko" troszkę drożej.Czasem naprawdę warto pytać w ASO, ale zanim to polecam:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.honda-legend.pl/viewtopic.php?f=26&t=115">viewtopic.php?f=26&t=115</a><!-- l -->

zadzwoń i może dostaniesz amorki w porównywalnej cenie jak zamienniki.

dobra wyroby ma również firma Tokico.

dzwoniłeś do tych hurtowni? Uśmiech
v6
Odpowiedz
#8
Kayaba za 600zl? To dobra cena! Ja wzialem Koni za okolo 400zl szt. ale roznica jest ogromna w przyczepnosci!
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#9
owszem 600 ale dolarów za komplet
Odpowiedz
#10
kurs dolara zabija w zarodku większość interesów z USA :x

czasem się jednak zdarza, że hurtownie puszczają towar, który im leży zbyt długo na magazynie, a w przypadku Legend to dość częsty przypadek i można im taką część wyciągnąć za dobry grosz Oczko

Szukać i jeszcze raz szukaćUśmiech
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości