Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dioda alarmu w drzwiach kierowcy
#11
te przewody wisza sobie luzem czy sa w cos wpiete?
v6
Odpowiedz
#12
Do tych przewodów dolutowane są przewody z napięciem z auto alarmu. Dziś zamontowałem lampkę nad nogami pasażera, a w najbliższym czasie postaram się podłączyć pod lampki nad nogami oświetlenie w podsufitce, żeby gasiło się po kilku sekundach. Tak będzie chyba fajniej.
Odpowiedz
#13
a to wszystko jasne juz jest. musze sprawdzic jak to u mnie wyglada zatem.

a szkielko do lampki nad nogami pasazera miales? Uśmiech
v6
Odpowiedz
#14
To szkiełko to jest chyba w kazdej wersji, choc nie wiadomo po co bo nie ma w nim lampki a poza tym jest chyba czerwone więc raczej mocno nie poswieci. Wydaje mi się, ze moze pierwotnie miało to byc miejsce do szczytywania błedow ze skanera, tak jak w Hondach sprzed 1991 roku.
Odpowiedz
#15
to fakt, w EDM jest dymne szkiełko oraz wyprofilowanie gotowe pod zarowke i jej mocowanie. Acury miały tam podswietlenie(nie wszystkie modele). Miejsce jest bo taniej wyprodukowac zylion takich samych oslon i wtykac dymione lub nie klosze w zaleznosci od rynku zbytu i znaczka na klapie Uśmiech
Podpialem sie pod lampke od strony kierowcy, wszystko ma złaczki i jest oem Uśmiech
v6
Odpowiedz
#16
Lampki oryginalnej tam nie było tylko to szkiełko a raczej plastyk dymiony. Kupiłem lampkę za kilka złotych i ładnie świeci może tylko za mocno bo żarówka 5 W. Prawdopodobnie trochę ją przyciemnię.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości