Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie- Katowice - 28.02.2009
#1
Witajcie,

powstał dział w którym jest miejsca dla umawianie się na spotkania w gronie nie tylko regionalnym.

Jako, że zebrało nas się już kilku,w tym ze Śląska chciałem zaproponować spotkanie "poznawcze" w przyszły weekend- termin jeszcze do sutalenia czy to piątek, czy sobota, czy może niedziela. Godziny popołudniowo wieczorne Uśmiech

Dobrze by było w jakiejś knajpce typu coffe haven lub cos pokrewnego. Dobrym miejscem zdają się być Katowice,jako stolica aglomeracji.

Dobrze by było spotkać się pod jakimś "marketem" (np Silesia) coby móc spokojnie zaparkować.

A więc kto by się pisał?
v6
Odpowiedz
#2
Ja to niestety, troche daleko jestem Smutny
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#3
no tak...

jednak gdybyś miał po drodze... Oczko
v6
Odpowiedz
#4
jako, że forum nie działało odświeżam temat.

Ktoś ma jakąs rezerwe czasu wolnego w nadchodzący weekend? Oczko
v6
Odpowiedz
#5
zawsze sie staralem byc na zlotach HKS lub P3G i na wiekszoci bylem
tym razem moj samochod jest w oplakanym stanie (tylnie nadkola)
odpuszczam sobie zloty spowodu zlej kondycji blacharki... ale jesli juz cos zorganizujecie to jak najbardziej moge podjechac Civiczkie'm Język
Odpowiedz
#6
ah, zobacz moje nadkola-nie wstydzę się ich bo liczy się wnętrze Oczko

Myslę o nadchodzącym weekendzie, może być nawet patelnia jeśli preferujecie otwarte przestrzenie, a może być parking hipermarketu, aby potem się udać na cofee Oczko

A wieć?

mam nadzieję,ze przyjedziesz Legendą! Uśmiech
v6
Odpowiedz
#7
mozna w sobote ale co do godziny to nie wiem
w niedziele mam 100% wolnego co do godziny sie dostosuje :d
Odpowiedz
#8
gdzie i kiedy to planujecie Panowie ? mam godzinę w jedną stronę jeno średnio znam Wasze okolice
Odpowiedz
#9
Plan wstępny jesttaki:

NIedziela - od godziny 15.00 lub późniejszej. Proponuję parking w Silesia City Center - najczęściej jest jakiś luźny zakamarek Oczko Jst też dogodny dojazd dla większości z nas jak i miejsce jest to dość znane.

Baltom-skąd byś jechał? MOgę po Ciebie wyjechać na rogatki miasta Uśmiech
v6
Odpowiedz
#10
Jestem z kędzierzyna-koźla ale niedziela ni w ząb mi nie pasuje - sobotę mam całą do dyspozycji. Zbyt późno się dowiedziałem niestety - może następnym razem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości