Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie- Katowice - 28.02.2009
#21
Cieszę się z tego pierwszego spotkania można to nazwać pierwszym zlotem BRAWO.
Od dwuch się zaczyna ,chętnie bym się z wami spotkał i też pogadał tylko ten dojazd
ponad dobę mnie z nie chęcił.Może jakieś fotki macie z tej imprezki bo to jest okazja
do założenia galerii z takich spotkań.

Pozdrawiam bractwo ..............
Odpowiedz
#22
fotek nie ma z tego pierwszego mini mini zlotu Oczko

NO masz "troszkę" daleko.. ale gdybyś był akurat w Polsce to daj nam znać, może akurat się coś szykować będzie.

Ponoć od pierwszego kwietnia ma być lepiej z pogodą.... ja jestem otwarty w tym temacie i postaram się zawsze znaleźć czas, aby się z Wami spotkać Uśmiech
v6
Odpowiedz
#23
tak z ciekawosci zapytam,nie bylo wiecej spotow????
[Obrazek: avatarik7.jpg] <--- kliknij
Odpowiedz
#24
Wakacyjny czas i letniue miesiące uciely szybko.... a my bez eventowych meetingów.

Proponuję już popracować nad terminem w miarę nieodległym Uśmiech Jakiś weekendzik... póki nie jest z zimno i z nieba się nie leje Uśmiech
v6
Odpowiedz
#25
najchetniej to bym chcial juz przyjechac legendem,ale jak nie kupie to przyjade co bede mial.moze byc jakos polowa wrzesnia,najlepiej sobota
[Obrazek: avatarik7.jpg] <--- kliknij
Odpowiedz
#26
bez Legendy nie ma wstępu Oczko Oczko Oczko
v6
Odpowiedz
#27
no to spot bedzie czekac az cos zakupie
[Obrazek: avatarik7.jpg] <--- kliknij
Odpowiedz
#28
coś Ty taki poważny Uśmiech

jeśli tylko coś uda nam się zorganizować to wszyscy sympatycy są mile widziani i Ty również Uśmiech
v6
Odpowiedz
#29
nie powazny tylko usmiechu nie wstawilem Duży uśmiech fajnie by bylo jak bysmy sie w duzej grupie spotkali,choc wiem ze to graniczy z cudem Oczko
[Obrazek: avatarik7.jpg] <--- kliknij
Odpowiedz
#30
Legend95 napisał(a):Wakacyjny czas i letniue miesiące uciely szybko.... a my bez eventowych meetingów.

Proponuję już popracować nad terminem w miarę nieodległym Uśmiech Jakiś weekendzik... póki nie jest z zimno i z nieba się nie leje Uśmiech
Pisząc weekendzik masz na mysli tylko spocik czy moze coś większego jakiś mini zlot 2 dniowy na przyklad?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości