Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend kb1 Opatówek/Kalisz
#1
Witam. Szukam legenda. To będzie mój pierwszy japończyk. Byłem wczoraj oglądać te sztukę i ostatecznie nie kupiłem ale ciągle rozważam. Czy ktoś może powiedzieć coś o tym sprzedawcy? Może już coś kupował? Może ktoś ogladal ten konkretny samochód? Ogólnie auto prowadzi się fajnie z usterek to jakieś lekkie zapocenie od dołu ale ciężko powiedzieć z czego,wkład lusterka kierowcy wypalony i przerwana skóra na rączce w drzwiach kierowcy. Co sądzicie o cenie? https://www.otomoto.pl/oferta/honda-lege...D0wvq.html
Odpowiedz
#2
Sprowadzony z Niemiec, więc tak naprawdę nie wiadomo jaki ma przebieg. Musi mieć małą butlę na gaz, bo nic nie wystaje w bagażniku. Ogólnie wygląda całkiem ok.

Jakby co, to na początku sierpnia będę sprzedawał swoją czarnulkę Uśmiech.
Odpowiedz
#3
(05-27-2020, 22:25 )AWIK napisał(a): Sprowadzony z Niemiec, więc tak naprawdę nie wiadomo jaki ma przebieg. Musi mieć małą butlę na gaz, bo nic nie wystaje w bagażniku. Ogólnie wygląda całkiem ok.

Jakby co, to na początku sierpnia będę sprzedawał swoją czarnulkę Uśmiech.

No własnie jest sprowadzony z Niemiec i cały czas od początku do teraz ma serwis. Butla nie wiem jaka ale mieści się w kole więc pewnie mała. Sprzedającym jest salon aso który wziął ją w rozliczeniu. Ogólnie na żywo niby też ok. Jest po regulacji zaworów i w miedzy czasie wymianie oleju w skrzyni i moście. Jest aż za dobrze dlatego pytam może ktoś zna to aso a może kupił coś o nich i się wypowie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości