Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acura Legend Coupe Gen.II
#1
Ktoś coś na temat Acury z linka poniżej? Jak zwykle marne fotki od handlarza z pominięciem prawej strony, silnika bagaznika i szczątkowym pokazaniem wnętrza. Na plus ciekawy kolor - to chyba jest rosewood brown. Pytanie ile warstw Oczko.
https://sprzedajemy.pl/honda-legend-acur...nr45444197
Odpowiedz
#2
Auto wystawione jakies 3-4lata w tym samym miejscu. Co do stanu to nie wiem bo nie widziałem na żywo.
Odpowiedz
#3
Na fotkach widać ramki klubowe (!?). Dzwoniłem ale dziś nie dało rady zobaczyć. Zadzwonię w poniedziałek i ew. podjadę bo daleko nie mam.
Jest Hun v8 i Włoszka v6. Przydałaby się Japonka.
Odpowiedz
#4
(06-28-2020, 8:59 )Zegarmistrz napisał(a): Na fotkach widać ramki klubowe (!?). Dzwoniłem ale dziś nie dało rady zobaczyć. Zadzwonię w poniedziałek i ew. podjadę bo daleko nie mam.
Tak to ramki klubowe.
Oczywiście o niczym to nie świadczy Oczko
Odpowiedz
#5
Fotka wnętrza to inne auto. Nie że fotele sedana tylko fotka sedana. Zadzwonimy zobaczmy. Przy okazji pytanko o tą tutaj: https://www.otomoto.pl/oferta/honda-lege...e962852724
W sumie sporo wiadomo skoro Komfort-Trans sciągał to powinno być ok, ale od ściągnięcia i prawdopodobnej zmiany właściciela auto stoi i jest wystawiane. Chyba że ktoś wrzuca stare fotki po prostu do ogłoszeń. Zmienił się też numer rejestracyjny (?). Inna liga jeśli chodzi o stan utrzymania, ale może jednak ktoś się interesował.
Jest Hun v8 i Włoszka v6. Przydałaby się Japonka.
Odpowiedz
#6
Poziom cenowy tego bordowego egzemplarza powinien świadczyć o bardzo dobrym jego stanie,no ale można to dopiero stwierdzić po weryfikacji na miejscu,najlepiej z osobą która jest w temacie KA8
Jest już jakiś czas w ogłoszeniu,ale to nie znaczy nic,po prostu czeka na przyszłego właściciela
HONDA LEGEND COUPE KA8 C32A2

''Młodość sądzi,starość rozgrzesza''
Odpowiedz
#7
Ta z pierwszego linka od 2 lat na placu. Jak mówi właściciel "nie wygląda jak na fotkach - szpachla popękała na błotnikach itp." Trochę zdziwiony, że zdjęcie wnętrza z innego auta Uśmiech. Może jak będę jechał kiedyś się poganiać na "Krzywej" to podjadę zerknąć. Specjalnie bez sensu się fatygować. Być może do skanibalizowania kiedyś Oczko
Jest Hun v8 i Włoszka v6. Przydałaby się Japonka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości