Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
acura RL skrzynia 4x4 MJBA problem SH-AWD
#1
Mam pytanie co może być  przyczyną świeci mi SH-AWD brak błędów. Auto ciężko rusza jakby  przynajmniej z 4 biegu i tylko ciągnie na przód. Przy jeździe próbie  redukcji wraca na ten sam bieg po 2-3 sekundach. Wyjmuję bezpiecznik i w  trybie awaryjnym zmienia mechanicznie wszystkie biegi, czyli  mechanicznie wygląda, że skrzynia sprawna.

Może ktoś walczył z tym tematem ? Na jakie parametry czujników zwrócić uwagę ? Bo nie wiem jakie powinny być poprawne wartości.
w tej chwili
1. sprowadzona Acura KB2 - naprawiam
2.  Acura KB2- Sprawna używam
Odpowiedz
#2
(07-30-2020, 1:55 )szogun2000 napisał(a): Mam pytanie co może być  przyczyną świeci mi SH-AWD brak błędów. Auto ciężko rusza jakby  przynajmniej z 4 biegu i tylko ciągnie na przód. Przy jeździe próbie  redukcji wraca na ten sam bieg po 2-3 sekundach. Wyjmuję bezpiecznik i w  trybie awaryjnym zmienia mechanicznie wszystkie biegi, czyli  mechanicznie wygląda, że skrzynia sprawna.

Może ktoś walczył z tym tematem ? Na jakie parametry czujników zwrócić uwagę ? Bo nie wiem jakie powinny być poprawne wartości.

Problem naprawiłem, przyczyną był uszkodzony mosfed w module SH-AWD plus adaptacja modułu po naprawie HDS pomogło.
w tej chwili
1. sprowadzona Acura KB2 - naprawiam
2.  Acura KB2- Sprawna używam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości