Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remont tylnego zawieszenia
#1
Cześć,
zabrałem się za tylne zawieszenie w swojej Legendzie. Mam luzy na tulejach wahaczy. Moje pytanie brzmi: czy da się kupić i wymienić same tuleje nie wymieniając wahaczy, bo zamienników nigdzie nie potrafię znaleźć, używek się trochę boję, a wymiana całych wahaczy przy zakupie ich w ASO to niemały wydatek.

Czy ktoś jest mi w stanie podpowiedzieć jak się za to zabrać?
Odpowiedz
#2
Jak masz dostep do uzywek OEM I wygladaja w miare spoko, maja dobre gumy, to sie nie obawiaj, pewnie zrobisz na nich wiecej niz na regenerowanych(a na pewno wiecej niz na zamienniku). Poza tym zamiennik ma zawsze inna charakterystyke gumy, przez co zawieszenie robi sie nieprecyzyjne. Niby nie ma luzow, ale jezdzi sie duzo gorzej niz na OEM.
Odpowiedz
#3
(08-29-2020, 16:51 )Makukrak napisał(a): Jak masz dostep do uzywek OEM I wygladaja w miare spoko, maja dobre gumy, to sie nie obawiaj, pewnie zrobisz na nich wiecej niz na regenerowanych(a na pewno wiecej niz na zamienniku). Poza tym zamiennik ma zawsze inna charakterystyke gumy, przez co zawieszenie robi sie nieprecyzyjne. Niby nie ma luzow, ale jezdzi sie duzo gorzej niz na OEM.

Dzięki. W takim razie szukam używek. Może znajdę coś sensownego.
Odpowiedz
#4
(08-31-2020, 3:06 )Leito_KLB napisał(a):
(08-29-2020, 16:51 )Makukrak napisał(a): Jak masz dostep do uzywek OEM I wygladaja w miare spoko, maja dobre gumy, to sie nie obawiaj, pewnie zrobisz na nich wiecej niz na regenerowanych(a na pewno wiecej niz na zamienniku). Poza tym zamiennik ma zawsze inna charakterystyke gumy, przez co zawieszenie robi sie nieprecyzyjne. Niby nie ma luzow, ale jezdzi sie duzo gorzej niz na OEM.

Dzięki. W takim razie szukam używek. Może znajdę coś sensownego.

Witam wszystkich. Dobierał ktoś z Was tuleję wahacza wzdłużnego? ( taki ,,cukierek" ) da radę go z jakiegoś auta dopasować?
Odpowiedz
#5
Witam wszystkich. Dobierał ktoś z Was tuleję wahacza wzdłużnego? ( taki ,,cukierek" ) da radę go z jakiegoś auta dopasować?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości