Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tutorial demontażu
#1
Ktoś posiada jakiś tutorial jak ściągnąć tapicerkę drzwi, wykładzinę podłogi i fotele?

Czeka mnie roboty blacharskiej trochę....
Odpowiedz
#2
He he jedyny dobry tutorial to Service Manual.
Rozbierałem tapicerkę, fotele i wykładzinę nie raz ale nie jestem w stanie nie robiąc tego w danym momencie przypomnieć sobie gdzie co i jak trzeba odkręcić, gdzie są zaślepki, punkty mocowania, złączki, etc.
Sorry Gregory Oczko
Odpowiedz
#3
(09-23-2020, 22:05 )Peter napisał(a): He he jedyny dobry tutorial to Service Manual.
Rozbierałem tapicerkę, fotele i wykładzinę nie raz ale nie jestem w stanie nie robiąc tego w danym momencie przypomnieć sobie gdzie co i jak trzeba odkręcić, gdzie są zaślepki, punkty mocowania, złączki, etc.
Sorry Gregory Oczko

Damy rade w takim razie :Uśmiech
 
Dwa Pytania bo widzę że wiedzie posiadasz : według EPC prawy górny wahacz z przodu jest taki sam jak w accordzie... Lewy juz pokazuje żę nie są te same... to możliwe ? 

drugie pytanie.. wywala mi bład P1717 ( pozycjometr biegu....) gdzie go szukać, jakieś numeru OE ?
Odpowiedz
#4
Jeśli pytasz gdzie szukać czujnika w aucie to jest w miejscu w którym linka łączy się ze skrzynią w komorze silnika w okolicy dolnej obudowy filtra powietrza i podstawy akumulatora.
Numer katalogowy: 28900-RJB-043
Odpowiedz
#5
Podepnę się pod temat.
Kto wie jak zdemontować pirotechniczny napinacz pasa kierowcy? Musze oddać do regeneracji. W manualach nie znalazłem, a nie chcę się narozbierać pół wnętrza, żeby dowiedzieć, się że zacząłem nie od tej strony Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości