Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę o pomoc
#1
Witam serdecznie szanownych kolegów.Wpadło mi w oko takie ogłoszenie.Czy ktoś może coś więcej na ten temat powiedzieć?
Dziękuje z góry za odpowiedzi.

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-lege...d08e856da0
Odpowiedz
#2
Nie radzę kupować na pilnie,zwłaszcza w takim przedziale cenowym. Poczytaj o tym modelu, jest piękny, ale ma też swoje pewne wady.Najlepiej pojechać na obdukcje, z kimś kto zna ten model,kto go eksploatował lub jest bieżącym użytkownikiem
HONDA LEGEND COUPE KA8 C32A2

''Młodość sądzi,starość rozgrzesza''
Odpowiedz
#3
Święte słowa elwożanina: choć auto na pierwszy rzut oka wydaje się perfekt to należy zachować czujność, tym bardziej, że cena wysoka.
Sprzedawca ma też w ofercie KA7, które o ile dobrze kojarzę wisi już od jakiegoś czasu.
Nie ma bata, trzeba doczytać forum i jechać na oględziny.
Odpowiedz
#4
Potwierdzam co Peter napisał , facet posiada srebrną ka7 na sprzedaż. 4 lata temu była do wzięcia za 28 tysi dziś już za 33. Do Sulejówka mam 18 km i tam "Twoja" Ka8 stoi , Mitch82.
Dwa lata temu ogladalem u Niego V6 accorda coupe. Mechanicznie ok ,wizualnie do poprawek w zdrowej budzie. Odpuscilem bo nie chcialo mi się przy niej dłubać (wgniotki rysy itp na zewnątrz auta).
Podsumowując ? bardziej jest miłośnikiem made in japan niż handlarzem, bo ceny ma dość wysokie i generalnie nie ma parcia na sprzedaż. Kilka Japończyków ma , wszystkie trzyma na hali. Nie kupuj oczami. Lepiej czasem kupić coś tańszego i samemu podlubac . A na pewno zmiescisz się dużo poniżej niż ta ka8 za 40 tysi.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości