Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szyna Katowice
#1
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Od dawna jestem miłosnikiem marki Honda a model Legend zawsze byl moim marzeniem. Nadszedl jednak czas zeby spelnic swoje marzenie i kupic piekna Honde Legend. Dlugo szukalem dobrze utrzymanego modelu, generalnie caly czas rozgladalem sie za wersja Coupe w manualu. Mialem nawet jeden upatrzony we Wloszech ale sie spoznilem bo zostal sprzedanySmutny W chwili obecnej, przegladajac polskie strony z ogloszeniami jak rowniez zagraniczne, nie widze zadnej ciekawej oferty (no moze poza jedna ktora ukazuje legend coupe w Bilbao w Hiszpanii, ale kosztuje 11tys. euro:/). Znalazlem w Polsce egzemplarz ktory mnie zainteresowal, choc nie jest to Coupe, ale jest naprawde w przyzwoitym stanie, wizualnym bynajmniej. Jest to model 4-drzwiowy z 94-go roku, naprawde ladnie sie prezentuje tylko, ze przeraza mnie jego przebieg, a mianowicie 290 000! Z tym, ze w ogole tego po nim nie widac, skora w srodku w przyzwoitym stanie, z zewnatrz jak nowka, a wlasciciel (trzymam z nim kontakt od kilku dni) to starszy Pan, ktory jest drugim wlascicielem i ma ten samochod od 2000 roku. Wymienil w nim sporo zuzytych czesci, miedzy innymi czujniki ABS w tylnych kolach, ale mowi ze caly czas swieca sie kontrolki TCS i ABS oraz cisnienia opon. Podobno nie przeszkadza komletnie to w jezdzie, choc wiadomo ze jesli bym sie zdecydowal na owa Honde to dopiescilbym ja mozliwie najlepiej jak sie da. Jesli chodzi o ten przebieg to chcialbym dowiedziec sie co moze mnie czekac jesli bym sie zdecydowal na nia i czy w ogole sie decydowac. Pol roku temu sprzedalem Honde Accord Coupe z 92-go i tez miala nabity spory przebieg, a mianowicie ok.250 000 i jezdzila jak "zloto" Uśmiech Generalnie prosze Was abyscie pomogli mi w wyborze. Decydowac sie, czy czekac dalej? Z tym ze potrzebuje samochod, a nie chce kupowac na pol roku jakiegos "badziewia". Za model ktory opisalem, sprzedajacy zyczy sobie rowne 10tys. i dodaje komplet zimowek. Warto czy czekac na cos innego??
Odpowiedz
#2
Witaj,

miło, iż dołączyłeś do naszego grona! Mam nadzieję, że uda Ci się kupić ten najlepszy egzemplarz!
Powstał specjalny dział, w którym można podyskutować właśnie nt szukanych pojazdów.

Jak narazie Śląsk liczebnie górą Oczko
v6
Odpowiedz
#3
witam serdecznie
Lexus SC400 V8 Pb 98

TDi Engines are for senior citizens
Odpowiedz
#4
Witam kolege . Mam 4 dżwiową w manualu i jestem zadowolony bardzo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości