Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam właściciela Hondy.
#1
Cześć Uśmiech
Czy jest taka możliwość, że jak wkleję tu numer VIN to znajdzie się poprzedni właściciel mojego pojazdu i opowie mi co nieco o pojeździe? KA9 z 1998 roku.
Z góry dzięki.
Odpowiedz
#2
Pewnie szybciej ktoś się znajdzie gdy wkleisz zdjęcia i podstawowe dane auta związane z rejestracją i zakupem.
Odpowiedz
#3
Taka kumulacja w Zielonej Górze Uśmiech


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#4
(04-15-2021, 1:33 )meylo napisał(a): Taka kumulacja w Zielonej Górze Uśmiech

chyba nikt z forum niestety.... :Uśmiech Ja mieszkam  koło Świebodzina i pewnie bym wiedział    Oczko  
ale dobrze zobczyć Legendy dwie koło siebie prawie jak zlot w Krośnie Odrzańskim ;P 

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Ta po prawej z jasniejszymi lampami przypomina moja byla przedliftowke, ale to raczej niemozliwe, bo z mojego osiedla pojechala w kierunku Mielca.
Odpowiedz
#6
(04-15-2021, 22:15 )Makukrak napisał(a): Ta po prawej z jasniejszymi lampami przypomina moja byla przedliftowke, ale to raczej niemozliwe, bo z mojego osiedla pojechala w kierunku Mielca.

Ta po prawej jest moja i stacjonuje w Zielonej Górze. Po lewej była na poznańskich.
Odpowiedz
#7
(04-15-2021, 17:42 )mazur napisał(a):
(04-15-2021, 1:33 )meylo napisał(a): Taka kumulacja w Zielonej Górze Uśmiech

chyba nikt z forum niestety.... :Uśmiech Ja mieszkam  koło Świebodzina i pewnie bym wiedział    Oczko  
ale dobrze zobczyć Legendy dwie koło siebie prawie jak zlot w Krośnie Odrzańskim ;P 

Pozdrawiam

W Krośnie to raczej Golfy Oczko

Miłego Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości