Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H-L.PL Gadżety
#21
ja mam swojego faworyta, ale nie chcę niczego sugerować.

Pod koniec tygodnia projekt, wybrany, poprawiony pójdzie do realizacji więc można się spokojnie zastanowić Uśmiech
v6
Odpowiedz
#22
witam,
chciałbym odświeżyć temat Uśmiech mamy w końcu jakieś "klubowe" ramki?? mam autko do przerejestrowania więc nowe ramki weszłyby jak złoto Uśmiech

przy okazji chciałbym zaproponować jeszcze jeden projekt:
nie wiem jakie w obecnej chwili macie dywaniki w swoich samochodach ale u mnie niestety brak takowych Smutny jeśli zebrałoby się kilku chętnych można by zrobić coś na zamówienie np. z napisem http://www.honda-legend.pl Uśmiech co sądzicie??
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#23
Dywaniki jak najbardziej! Jestem za 8-)
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#24
jeszcze troche cierpliwosci. Cały czas niestety coś niestety wypada i jak to w życiu bywa zostaje mało czasu na hobby.

W międzyczasie, możecie zrobić listę kto jest chętny bo pierwsze komplety (5) sa za free tak jakk wspomniałem natomiast reszta będzie płatna - komplet ok. 30pln + przesyłka Pocztą Polską ok 8pln. Decyduje kolejność zgłoszeń.
v6
Odpowiedz
#25
Jestem chętny na pierwszy komplet Uśmiech
Odpowiedz
#26
czy kwadratowe również są przewidziane Duży uśmiech Oczko

pewnie nie.... ale...! jeżeli tak to też byłbym chętny Uśmiech
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#27
NIestety pod kwadraty będzie brak tablic więc w przypadku Acur tylko przód wchodzi w grę.
v6
Odpowiedz
#28
też jestem chetny na komplet.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości