Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupno ka9
#1
Witam
Co sądzicie o tej Hondzi? Uśmiech)
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-lege...DE4Wv.html
Odpowiedz
#2
Wygląda ładnie ale gość z opisem wyposażenia to trochę chyba odjechał :-)
Odpowiedz
#3
Dopiero zauważyłem xd wydaje mi się że nie ma podgrzewanej tylnej kanapy w ka9 przynajmniej w mojej przedliftem nie mam
Odpowiedz
#4
A "Odtwarzacz DVD", "Gniazdo SD", "Asystent parkowania" ma ?

Nie patrz na to zestawienie, bo sprzedawca wyposażenie zaznaczał na ślepo Uśmiech
Odpowiedz
#5
Asystent parkowania to pewnie malżonka właściciela.
Jedyny mankament tego modelu, to fakt,ze Japonczycy koncza produkcje czesci zamiennych I nawet jak chcesz wydac poltorej tausena na glupkowaty wahacz, to powiedza Ci, cytujac klasyka "nie produkujemy Panskiej czesci I co nam Pan zrobisz?"
A ta z ogloszenia ma bardzo ladny kolor, mowie z doswiadczeniaOczko
Odpowiedz
#6
Byłem, oglądałem ja. Właściciel deklarował że jest wszystko pięknie ma do niej stos faktur i dokumentów. Na zdj pięknie wyglądała. Na miejscu okazało się że zderzak tylny nie jest równo spasowany jakieś zadrapania I 1 wgniotka mała na błotniki. Dobra wsiedliśmy właściciel na poczatku wsiadł pojechaliśmy na stację pod światło gdyż był wieczór. Zerknalem pod spód A tam silnik trochę mokry, wydech nieoryginalny z tylu prawa szyba kolkiem zaparta chyba żeby nie opadla I otworzyć się nie da .. wyświetlacz nawiewu klimy wyblakl że nie widać co chcesz wybrać, brak podświetlenia na desce przy biegu D4 teraz ja wsiadłem za kierownicę ruszyliśmy od razu wyczulem że nie ma mocy tjpowinien mieć czyli cewki mogą być do wymiana I cylindry mógł nie pracować jak powinien przy ruszaniu zaświeca się kontrolka hamulec ręczny I gaśnie po sekundzie . Wgle nie chciał kickdowna zrobic coś to blokowało po przelaczeniu na benzynę jakby lepiej się zrywal czuć było od razu ale I tak to nie byla ta moc co powinna być. Kontrolka srs I jeszcze bujalo jak z tylu ktoś siedział . Ogólnie jestem zawiedziony, po zdjęciach I po gadce z wlqscicielem to miał być idealny samochód hehehe. Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
Z 14900 na olx na koniec za 5k chciał oddac
Odpowiedz
#8
I jeszcze 500 km w dwie strony zrobiłeś   O matko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości