Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skóra - pielęgnajcja
#1
Pytanie kieruję do tych, którzy wiedzą jak najlepiej zadbaćo skórę w Legend. Czy stosujecie jakieś środki do mycia, a potem do konserwacji? Jakiej marki? Jak często zajmujecie się skórą w roku?
v6
Odpowiedz
#2
skórę należy balsamować, sa specjalne przeparty do balsamowania skóry dostepne w sieci LEROY. Warto tez używać krem Nivea lub wazeliny aby dobrze natłuścić ale takie zabiegi to najlepiej jak jest ciepło.
Odpowiedz
#3
Używam dość drogiego mleczka firmy Salamander (do kupienia w sieci Wittchen), ale zastanawiam się w jaki sposób czyścicie fotele przed balsamowaniem? Woda z mydłem?

A coś wiecej o tej Nivei? Jak wygląda procedura jej nakładania? I przede wszystkim ,która Nivea bo rodzajów tego kremu jest mnogo Oczko
v6
Odpowiedz
#4
zwykly krem nivea i nalezy go wcierac w skore. Co doczyszczenia to najlepiej szare mydlo i ciepla woda i szmatka.
Lexus SC400 V8 Pb 98

TDi Engines are for senior citizens
Odpowiedz
#5
No się nie zgodzę. Moja druga połowa ma conajmniej kilka rodzajów kremu Nivea i wierz mi, ze mają inne opakowania Uśmiech

Jak często należy tą Niveę wcierać?

Czy aby napewno Nivea jest lepsza od markowego balsamu do skór?
v6
Odpowiedz
#6
Marcin napisał(a):No się nie zgodzę. Moja druga połowa ma conajmniej kilka rodzajów kremu Nivea i wierz mi, ze mają inne opakowania Uśmiech

Jak często należy tą Niveę wcierać?

Czy aby napewno Nivea jest lepsza od markowego balsamu do skór?

Marcin chodzi mi o zwykly krem nivea taki z niebieskim dekielkiem i bialym napisem NIVEA. Co do czestotliwosci to nie wiem jak czesto ja zawsze tak robie na wiosne ,wiem ze na poczatku nalezy skore umyc( zeby nie wcierac razem z kremem brudu) a nastepnie nalozyc krem i go wcierac w skore(oczyswiscie musi byc cieplo na dworze) . Krem nalezy tak dlugo wcierac az nie zmieknie i nie '' wciagnie'' kremu.
Lexus SC400 V8 Pb 98

TDi Engines are for senior citizens
Odpowiedz
#7
no to widzę, że i tak z fotelami do wiosny trzeba poczekać.

Chetnie bym zobaczył jak się u kogoś zachowuje skóra Niveą traktowana. Stosek coś mi opowiadał o tym, ale trochę niedowierzałem, że Nivea może być lepsza niż balsam do skór.
v6
Odpowiedz
#8
to musiał bys zobaczyć u mnie ja właśnie stosuje ten krem i to już nie jest pierwsze auto w jaki to robię. A skóra jest męka i delikatna
Odpowiedz
#9
a czy uzywałeś wcześniej jakiegoś balsamu do skór i czy jesteś wskazać konkretną różnicę w zachowaniu się skóry w obu przypadkach?
v6
Odpowiedz
#10
WITAM.
Ja smaruje skore mojej Pani smalcem.
Oczywiscie zawsze kiedy wyjezdzam do pracy.
Przez miesiac skora wchlania tluszcz a po powrocie wycieram dokladnie i wtedy smaruje kremem Nivea.
Naprawde nic innego tak mi skory nie pielegnowalo wczesniej.
Skora jest mieka i elastyczna.Polecam.
Pozdrawiam Mirek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości