Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złącze diagnostyczne w KA9 lift
#11
Mowisz o lampkach ktore nie gasna, jesli masz w ogole symbol VSA i on sie swieci, to te czujniki z Mazdy na nic sie zdadza.
Ja mam tylko klasyczny, stary TCS, stare cewki, stare czujniki ABS. Nie mam zlacza OBD, tylko klasyczne kody blyskowe.
Odnosnie czesci, dobrze wiedziec, chetnie sie zglosze jakby moje zrodla wymiekly przy kolejnym zakupie.
Zapytaj kolegi o oryginalna uszczelke miski olejowej skrzynii biegow do KA8 i KA9(sa identyczne wg mojej wiedzy). Mam jedna w zapasie, ale podobno juz ich nie ma nawet w ASO. Chetnie kupie 2 sztuki, bo alternatywa jest dorabianie na podstawie oryginalu.
Odpowiedz
#12
No właśnie mam chyba TCS:-)
Dzisiaj wyjąłem czujnik z drugiej Legrndy.
Wpiąłem wtyczkę bez umieszczania czujnika w kole i kontrolki ABS i TCS zgasły więc powinno być OK.
O uszczelki zapytam :-)
Odpowiedz
#13
To gratuluje, masz fajna HondeOczko
P.S. Czujnik z mazdy za okolo 40 zl dziala mi juz bodajze 5 lat.
Odpowiedz
#14
Jakbym miał coś poszukać w Japoni to najlepiej jakbym miał numer katalogowy danej części.
Na stronie www.japancars.ru są dokładne samochodu śrubka po śrubce.
U nich też można coś zamówić ale ceny niewiele niższe niż w naszym ASO + wysyłka.
Cło i VAT to już loteria jak z Japoni.
Raz się uda drugi raz nie ?
Odpowiedz
#15
(04-28-2021, 6:53 )Makukrak napisał(a): Mowisz o lampkach ktore nie gasna, jesli masz w ogole symbol VSA i on sie swieci, to te czujniki z Mazdy na nic sie zdadza.
Ja mam tylko klasyczny, stary TCS, stare cewki, stare czujniki ABS. Nie mam zlacza OBD, tylko klasyczne kody blyskowe.
Odnosnie czesci, dobrze wiedziec, chetnie sie zglosze jakby moje zrodla wymiekly przy kolejnym zakupie.
Zapytaj kolegi o oryginalna uszczelke miski olejowej skrzynii biegow do KA8 i KA9(sa identyczne wg mojej wiedzy). Mam jedna w zapasie, ale podobno juz ich nie ma nawet w ASO. Chetnie kupie 2 sztuki, bo alternatywa jest dorabianie na podstawie oryginalu.

Uszczelka pod miskę skrzyni około 100zl oryginał.Honda.
Filtr skrzyni około 250 zł.
Oring kilka złotych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości