Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrzynia biegów
#1
Witam... po wymianie skrzyni biegów mam problem z jazdą z prędkością powyzej 45/50 mil/h . Po przekroczeniu tej magocznej prędkości , skrzynia przechodz w tryb awaryjny i koniec.
Mechanicznie teoretycznie wszystko ok. ABS , ząbki prędkości kół itp itd. czy może ktoś coś podobnego miał i sobie poradził. Pozdrawiam Ciepło Michał
Odpowiedz
#2
A skrzynia ten sam model? Jeśli nie to może komputer skrzyni wariuje.. Nie mam pojęcia, ale to mi pierwsze przyszło do głowy.
Kiedyś w acurze 1 gen wymieniałem skrzynie od Rovera 827. Przy tej okazji dowiedziałem się, że dwa biegi miały nieco inne przełożenia. Mimo to wszystko działało bez zarzutu. Może w nowszej technologii miałoby to znaczenie...
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#3
(05-06-2021, 1:35 )danielofski napisał(a): A skrzynia ten sam model? Jeśli nie to może komputer skrzyni wariuje.. Nie mam pojęcia, ale to mi pierwsze przyszło do głowy.
Kiedyś w acurze 1 gen wymieniałem skrzynie od Rovera 827. Przy tej okazji dowiedziałem się, że dwa biegi miały nieco inne przełożenia. Mimo to wszystko działało bez zarzutu. Może w nowszej technologii miałoby to znaczenie...
Hej

mechanicy twierdzą ze tak, byc może pozostaje wymiana osprzętu ze starej do nowej ....rok sie z tym bujam . Katastrofa Smutny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości