Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coupe'ta zibiego
#1
Model: KA8
Rok produkcji/pierwsza rejestracja: 1993
Przebieg: 190 000
Skrzynia: Manual
Który właściciel: 3, 2 w PL
Kraj zakupu/pochodzenia: Niemcy
Modyfikacje: Felgi 17", obniżone zawieszenie, przeźroczyste kierunkowskazy
Plany względem pojazdu: na wiosne nowe felgi, może 18".[attachment=1][attachment=0][attachment=2]
Odpowiedz
#2
ah ten niebieski!

Felgi to chyba oryginalne-sporo tych samochodów w Niemczech ma ten rodzaj felg.
Proponuję założyć 17' z Lexusa IS200- uważam, że te właśnie felgi mają bardzo posujący wzór do Hondy Legend. Nad 18' bym mocno pomysłał- juz na 17' czuć znaczny spadek komfortu. NIestety dziurawe drogi i niski profil to złe połączenie .
v6
Odpowiedz
#3
Marcin napisał(a):Felgi to chyba oryginalne-sporo tych samochodów w Niemczech ma ten rodzaj felg.

nie wiem do konca jak to jest z tymi felgami. niby w specyfikacjach podaja, ze wychodzila na 15" ale skad tyle legendow na takich wlasnie felgach, szczegolnie w niemczech? a ze tak bylo we wzorcu wiadomosci to i u mnie polecialo Uśmiech

Marcin napisał(a):Proponuję założyć 17' z Lexusa IS200- uważam, że te właśnie felgi mają bardzo posujący wzór do Hondy Legend.

Zgadzam sie. Tymbardziej, ze mijam w gdansku dokladnie taka sama jak moja na felgach, o ktorych piszesz. Ja sie zastanawiam rowniez nad 5-ramiennymi b. podobnymi. upatrzylem sobie OZ Canyon

Marcin napisał(a):Nad 18' bym mocno pomysłał- juz na 17' czuć znaczny spadek komfortu. NIestety dziurawe drogi i niski profil to złe połączenie .
wiem wiem. mysle tak dlugo, ze zakup bedzie dopiero tej wiosny Uśmiech . moze sie jednak uda, ze Legend bedzie jako 2gi samochod i wtedy bede mogl sobie na to pozwolic. choc 17" i obnizenie to i tak ze wiele z komfortu nie zostalo wiec duzej roznicy chyba juz nie bedzie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości